İSTANBUL MOTO KURYE, MOTO KURYE, HIZLI VE DİKKATLİ SERVİS

Moto Kurye Hizmetleri

İstanbul içinde Ve İstanbul’ dan tüm şehirlerde 7/24 moto kurye hizmeti verilir. Hizmet normal olarak gün içi hizmettir. Değerli dostlar ve bu sektörde motosikletle çalışmak için motorcu olmaya aday arkadaşlar. Eğer aklınız varsa bu işe hiç bulaşmayın diyorum . Bende size tavsiye bu işe girmeyin. Çünkü hiç bir arkadaşımız yokki, ya ayağında kırık olmasın, yada kolunda, veya platin olmasın.

Kaza geçirmeyen motorcu elemanı malesef çok zor. Allah u Teala daha iyi bilir birde ölen yüzlerce binlerce arkadaşımız var. Motor kazalarının yüzde sekseninden çoğu karşı taraf ihlali yüzünden olan kazalardır. Siz ne yaparsanız yapın malesef karşı taraf hatalı olduğunda sizinde işiniz bitmiş oluyor. Bu yüzden ölen arkadaşlarımız şu anda toprak altındalar.  Çoğu arkasında çoluk, çocuk, eş dost bıraktı. Bu iş yapılacak bir iş değil aslında. Sinir, stres de işin cabası. Tabiki rızık Allah tan. Ve her işi yapacak birilrri olmalı ki o iş yapılsın.

İstanbul’da Moto Kurye Olmak

İstanbulda Moto Kurye olmak ölüme davetiye çıkarmak demektir. Kelle koltukta gezmek, çalışmak demektir. Tabiki herkesin nerde, nasıl, ne zaman öleceğini Allah bilmektedir. Fakat bu işte yaptığınız bir kazada kurtulma şansınız pek yüksek değil. Yada kurtulsanız bile sakat kalma riskiniz çok yüksek bir ihtimal. Siz siz olun elinizden geldiğince başka meslek bulunuz. Çünkü bu piyasa artık doymuş durumdadır.

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA