Zeytinburnu Marmara’da Gözde İlçe

Çalışma alanımızın içine artık memnuniyetle Zeytinburnu Motorlu Servisi Hizmetini de katmış bulunmaktayız. Zaten hizmet verdiğimiz bu güzide ilçemizde her türlü  taşıma hizmetleri ve işleri artık yapılmaya başlanmıştır. Yani acil ihtiyaç duyduğunuz ve bir başka adrese yollamak istediğiniz ne varsa, resmi olarak, ve yasal olan, evrak, paket, zarf, ilaç, yemek gibi ne varsa hepsini titizlikle taşıyoruz.

Ben şahsım olarak önceleri Zeytinburnu ilçesine her gittiğim zaman sinir oluyordum. Çünkü mahalleleri çok karışık ve  çok ters yerlerdedir. Hele E-5 üzerinden sahil tarafına inmek ölümdür. Bir de sokak isimler rakamla yaptıkları için fena karışıktır. Birde tam ortadan tramvay geçmekte olup buralarda trafik çok yoğun seyretmektedir.

Zeytinburnu İlçemizi  Kısaca Tanımaya Ne Dersiniz?

Zeytinburnu nun sahile yakın yerinde Veli Efendi at yarışı stadı bulunmaktadır. Fakat burasının girişi diğer taraftan Bakırköy tarafındandır. Şu anda yani son yıllarda yaklaşık 2016 yıllarında bu yol üzerinde İstanbul Forum Alışveriş Merkezi yapılmış ve Türkiye de büyüklük olarak ilk sıralarda yer alan bir merkez olduğu hatta en başta söylenmektedir.Sahil kısmında İstanbul un en ünlü dericileri vardır. İrili ufaklı, küçük büyük bir çok deri işletmeleri vardır. Bu bölge deri üzerine yoğundur. Fakat malesef biraz kötü kokmaktadır.

Zeytinburnu sahil tarafına plazalar yapılmıştır. Hatta değerli devlet büyüklerimiz bu yapıların İstanbul ‘un silüetini bozduğu ile ilgili tartışmalar yaşanmıştır.  Bu bölgeye gitmek çok kolay olmakla beraber, sahil kesimine mi yoksa E-5 tarafına mı gitmek istiyorsanız lütfen ona göre gidiniz. Sahil kısmına yakın bir yere gitmek isterseniz sahilden Merter üzerinden gidebilirsiniz. Veya Sirkeci istikametinden Yenikapı dan beri buraya gidebilirsiniz. Veya üst taraftan Merter, Topkapı, Ambarlar, Demirciler sitesi üzerinden de buralara gidebilirsiniz.

Zeytinburnu Ve Çevresine Verdiğimiz Çalışmalarımız Nelerdir? Neden Zeytinburnu Kurye ?

Çalışmalarımız beş ana dal üzerinde devam etmektedir. Normal olarak, Acil olarak, Vip yani özel olarak, Uçak Kargo hizmeti ve Arabalı taşıma hizmetlerimiz. Ayrıca Zeytinburnu Hizmeti olarak bu ilçe içinde bir kaç küçük bölümlere ayrılmış alt küçük birimlerimiz de vardır. Birde burada hizmet verdiğimiz mahalleleri ayrı ayrı olarak zikretmekte fayda yarar olacağına inanıyorum. Bunlar şunlardır; Kazlıçeşme, Maltepe, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Veliefendi, Belgratkapı, Mevlanakapı, Cevizlibağ dır. Bu hizmetlerimiz sizler için var olmakta ve sizin daha iyi rahat etmeniz ve işlerinizin daha erken olması için kurulmuş sistemlerimizdir.

Birde Bu Bölgede Güngören İlçesinin Çalışmamızdaki Yeri

İstanbul’daki hizmetlerimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İşte bir yeni hizmetimiz daha açılmış bulunmaktadır. Güngören motorlu hizmetlerimiz dağıtım servisine ve paket, kargo, gönderi ve ilaç kurye hizmetine başlamıştır. Artık bizleri Güngören bölgesinden de rahatlıkla arayabilirsiniz. Bizler çok mutlu ve çok daha sevinçliyiz. Buraya da hizmetimizi getirdiğimiz için mutluyuz. Bu bölge biraz ara kesimde kaldığı için biraz zor bir yerde kalmakta. Hem Tem Otobana hemde Çevre yoluna uzak düşmektedir.

Güngören bölgesi İçeride araya sıkışmış vaziyette olan ilçelerden dir. Geniş bir alana sahip olmadığı için be fazla sanayi alanına sahip olmadığı için ev ve konutların ve yerleşim merkezlerinin olduğu ilçelerin başında gelmektedir. Yüksek oranda burası ikamet edinilen yani yaşanılan yer olarak bilinir. Kısaca burada daha çok oturan, yaşayan insanlar mevcuttur. Genel yapı itibariyle çalışma oranları çok ama iş sahası olarak biraz kıtlık duyulan bölgelerin başında gelmektedir.  Fakat gende sanayi, oto sanayi yerleri de yok değildir.

Güngören Moto Kurye Olarak Zeytinburnu İlçesini Biraz Tanıyalım

Güngören ilçemiz ara da kalan ilçelerdendir. Arada kalmak derken bütün ilçelerimiz bir kaç ilçenin arasındadır. Ama demek istediğimiz Bağcılar, Esenler, Bahçelievler ve Zeytinburnu İlçeleri arasında kaldığı için böyle dedik. Birde böyle dere kısmı uzun olduğu için böyle arada dedik. Uzun bir deresi vardır. Güngören ilçesi içerisinde bir çok çalışma yürüten firmalar vardır.

Bu firmalar kendi aralarında farklı dallarda daha güçlü olduğu yerler bulunmaktadır. Fakat bizim çalıştığımız sistemde bir çok alanda faaliyet gösterdiğimiz halde çoğu yerde en önde giden bir firmayız. Bunu başarmanın tek yolu dürüst ve hızlı çalışmadan geçmektedir. Bizler alırken de verirken de hep yapabileceğimiz söz ler veriyoruz. Tutamayacağımız sözü vermekten ar duyuyoruz. Bundan dolayı ilk etapta başarısız olduğumuz gözükse de uzun vadede kazanıyoruz.

Müşterilerimiz bizlere geri dönmeye başlıyorlar. Güngören İlçesinde bir çok görev  olarak yaptığımız işler vardır. Burada en fazla gittiğimiz yerler ise, Merter Keresteciler sitesi, Tekstilcilerin bulunduğu cadde ve narin sokak,Fatih Caddesi, Güngören Köy içi bölgesi, Kale alış veriş merkezinin olduğu ve tramvay hattının geçtiği bölgeler sayılır. Ayrıca buradan  Bağcılar hastanesine giden yol üzerin dede müşterilerimiz vardır.

Bir Cevap Yazın