Sevgili dostlar, gün geçmiyor ki bizler yaptığımız işimizde bir hizmet daha katılmasın. İşte son yıllarda insanların pek bilmediği bir sistem olan uçak kargo sistemini hizmete sunmuş bulunmaktayız. Bilindiği üzere önceleri Anadolu’ya başka illere yollanan tüm kargo ve paketleri biz Şehirler arası Kurye ile beraber motosiklet lerle gidip bizzat kendimiz teslim ediyorduk. Lakin son zamanlarda bizlere Anadolu topraklarının daha uzak bölgelerinden istek geldiği için özellikle, Doğu Anadolu ve Karadeniz İç Anadolu bölgelerinden buralara gidip gelmek uzun zaman almaktaydı. Son yıllarda bu illere açılan kapımız artık Hava Alanları olmuştur. Bizde aynı gün içinde biraz dar zamanda paketleri teslim ediyorduk. Bu da bizim için güç oluyordu. Şimdi Hava Uçak Kargo işini kullanarak daha erken vakitte işlerinizi teslim ediyoruz.

Yani anlatmaya çalıştığımız bu hizmet ile hava yolundan sizlere gün içinde bir kaç saat içinde bir paketiniz elinizde olacak şekilde olmaktadır. Anlaşmaya vardığımız Türk Hava Yolları Kargo bölümü ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Artık İstanbul herhangi bir bölgesinden, her hangi bir malzemeyi o gün içinde istediğiniz hava alanı bulunan şehre yollayabiliyoruz. Yollanan malzemenin resmi ve irsaliye ve faturalı olması gerekmektedir. Eğer ticari bir malzeme değilse gene yasa dışı bir malzeme olmaması gerekmektedir. Bu doğrultuda adresinizden alıp gideceği adrese teslimat yapmaktayız. Verdiğimiz ücret içinde tüm masraflar ve kargo dahil ve kdv dahil fiyatıdır.

Uçak Kargo Hizmetimiz İstanbul’ da Artık Başladı

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere uçak kargo servisi hakkında bilgi vereceğim. Bilindiği gibi kargo firmaları normal olarak yurt içinde hizmet vermektedir. Ayrıca yurt dışı kargo firmaları bulunmaktadır. Bunlar da yurt dışına kargo yollamaktadırlar.Bu firmaların ismini en büyüğü dhl firması sonra fedex falan vardır. Bunlarda uçakla beraber kargolarını yollamaktadırlar. Bizim bahsedeceğimiz konu ise yurt içi uçak kargo sistemi. Türk Hava Yolları yıllardır hava alanı olan ve thy uçaklarının indiği şehirlere uçak kargo hizmeti vermektedir.

Malum normal kargo ile bir veya iki günde gidecek olan kargo böylece iki üç saatte ellerine ulaşmaktadır. Tabi ki bu tüm şehirleri kapsamamakla beraber yaklaşık 50 şehirde gerçekleşmektedir. Evet şimdilik İşte bu sistemi daha İstanbul da bilmeyen nice firmalar bulunmaktadır. Yada Hava alanına gidip te uğraşmak istemez insanlar. Bizler emin ve güvenli olduğu için sadece THY ile çalışmaktayız. Başka firmaların da kargo bölümleri olabilir lakin biz onlarla çalışmıyoruz. En sağlam devlet firması bu firmadır. Bunun için bizlere rahatça baş vurabilirsiniz.

Uçak Kargo Sadece İstanbul dan Anadolu’ya Vardır

Bizler Motorlu sistemimiz olarak bu hizmeti sizler için yerine getiriyoruz. Özellikle İstanbul da olmayıp ta buradan başka şehre acil olarak  kargo yollamak isteyen müşterilerimiz bizleri bildirip paketin üstüne adreslerini yazarak bizleri arayabilir ve bize işlerini verebilirler. Bizler onların yerine adresten paketlerini alıyoruz, Hava alanına getiriyoruz ve oradan istediği şehre kargo yapıyoruz. Daha sonra sizler sizler ister hava alanlarından isterse istediğiniz adrese teslimat ile kapınıza kadar teslimat sağlayabilir, isteyebilirsiniz.

Bu işlem için alınan ücret ise paketin alındığı yere göre farklılık göstermektedir. Biz sizin adınıza alıp sizin adresinize de kargo yapabiliriz. Yani sizin hava alanına dahi gitmenize gerek kalmadan kapınıza kadar getirebiliyoruz. İşte bu işlem ise biraz daha fazla ödeme istemektedir. Bunun için bizleri arayabilirsiniz. Ücret olarak ta yani yollayacağınız bir paketin büyüklüğü, genişliği ve ağırlığı çok önemlidir. Buna göre fiyatlar belirlenmektedir. Fakat bu doğrultuda sizler istediğiniz bir çok şeyi uçakla yollama imkanınız vardır. Bazı yollanan maddeler ve eşyalar arasında, canlı olan hayvanlar, kuş,, kedi, köpek gibi. Her türlü vefat etmiş yakınınız için cenaze yollanabilir. Acil olarak özel organ nakli özel soğuk kutusunun içinde ve  ilik nakli gibi bir çok şeyleri yollama imkanlarınız bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye ile yollarda kalmayın, boşuna boş yere zaman kaybetmeyin.

One thought on “UÇAK KARGO

Comments are closed.