Bilindiği üzere Sarıyer İlçesi İstanbul’da en önemli ilçelerden biri olarak anılır ve gösterilmektedir. Hem kırsal alan olarak, hem merkezi bölge olarak, hem deniz bölgesi olarak hemde doğa ve orman bölgesi olarak hepsinin iç içe olduğu çok ender yerlerden biri burasıdır. Baktığımız zaman insanların ihtiyaç duyduğu tüm hayatı içinde barındıran bir merkez. Köyleri, Kasırları, Denizi hemde hem Karadeniz denizi hemde boğaz denizi olarak iki deniz de burada mevcuttur. Yani anlatmakla bitiremeyeceğimiz güzellikler le dolu bir bölgeden bahsediyoruz.

İstinye Devlet Hastanesi

İlçemiz bir son iki seçimdir Chp’li belediyeler tarafından yönetilmektedir. Hizmetleri olarak son zamanlarda Sarıyer belediyesinin Maslak bölgesine taşındığını gördük. Ve İstinye Devlet hastanesi ile beraber Sarıyer Devlet Hastanesinin birleşerek büyük bir hastane yapıldığını ve yakında açılacağını biliyoruz. Fakat aklıma gelen en önemli meselelerden biri İstinye ile Sarıyer arasındaki uzun mesafe ile neden bu Devlet Hastanesi burada kalmadı acaba. Bura kapanınca buranın yerine ne olacak ne olaylar dönecek çok merak ediyorum. Ki neden kapanıyor burası onu da anlamış değilim tabi olarak. Fakat ne olursa olsun İnşallah Hayırlısı neyse o olsun. Kazanan halk olsun isterdim lakin asla halk olmayacak gibi gözüküyor. Kazanan Halk değil hep rant oluyor.

Hizmetimiz Zaman Kazandırmak İçin

Sarıyer ilçesinde hizmet veren Motorlu Kurye servisidir. Arkadaşlar servisimiz çok kaliteli ve verimlidir. Özel paket ve gönderileri ve servis işleriniz için lütfen bizimle irtibata acilen geçiniz. Bizler sizler için elimizden geldiği kadarıyla hizmet vermeye devam edeceğiz. Hiç bir zaman sizin sıkıntılarınızı göz ardı etmeden çalışmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz hizmetin bedelini de alın terimizin karşılığını da artık almak isteriz

Sarıyer İlçesi, İstanbul ‘un Gözdesi, Boğazın İncisi

Avrupa yakasında, Boğaz kısmında Karadeniz ile Boğazın birleştiği bölgede bulunan ilçemizdir. Mükemmel bir yapıda olan bu ilçe gerçekten de doğa ile iç içe bulunan İstanbul şehrinin en güzide ilçelerinden bir tanesi olmaktadır. İlçesİnin birçok semti olduğu gibi bu semtlerin içinde çok ünlü bilinmiş, tanınmış semt ve mahalleleri de bulunmaktadır.

Sarıyer Sınırları Neresidir ? Sarıyer sınırları Karadeniz sınırı Avrupa yakasından başlar, Maslak ve Ayazağa yeni katılım olmakla beraber, Seyrantepe Huzur Mahallesi ile beraber,  Cendere yolu ile Kemerburgaz yoluna kadar, Büyükdere Caddesinden Maslak Seyrantepe Tem otoyoluna sapağına kadar devam ettiğini sanıyorum.

Sarıyer İlçesinin Komşuları Acaba Hangi Semtlerdir?

Sarıyer ilçesi araka tarafı Karadeniz ile komşudur. Bir tarafında ise Boğaz vardır. Hem yeni yapılan üçüncü köprü hemde Fatih Sultan Mehmet köprüsü Sarıyer sınırları içindedir. Diğer taraftan Ayazağa bölgesinin Sarıyer ilçesine bağlantısından sonra Kemerburgaz bölgesi Eyüp ilçesine bağlı olduğundan Eyüp ilçesine sınırdır. Diğer taraftan Ayazağa bölgesinin devamı Kağıthane olduğu için Kağıthane ilçesi ve belediyesine Seyrantepe ve Cendere Caddesinden sınırları vardır. Üst taraftan ise Büyükdere Caddesi üzerinden yolun sol tarafı ise Beşiktaş Belediyesine bağlı olduğundan Beşiktaş bölgesine sınırı vardır. Beşiktaş bölgesindeki sınırı Konak Mahallesi, Armutlu, sahil tarafından ise Rumelihisarı’ndan sonra Beşiktaş başlamaktadır.

Sarıyer Motorlu Servisimiz  Özel Olarak 7/24 Çalışmaktadır.

Sarıyer ilçesinde tüm bölgelerine hizmet vermekte olan firmamız özellikle bu bölgede daha çok etkili olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sarıyer ilçesinin en gözde semtlerinde ve en uzak semtlerinde ve köylerinde hizmet son derece hızlı kurye olarak devam etmektedir. Sarıyer ilçesi en fazla yoğun olduğumuz bölgedir. Sarıyer Motorlu Kurye Hizmetlerimiz, Sarıyer Bölgesinde İstanbul Motor Kurye olarak yaptığımız hizmetler kısaca şöyle özetleyebiliriz.

Sarıyer İlçesi İçinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz Aşağıda Sayılmıştır

1- Ayazağa Motorlu Kurye Hizmetimiz, 2- Bahçeköy Motorlu Kurye Hizmetimiz, 3- Baltalimanı Motorlu Kurye Hizmetimiz,  4- Büyükdere Motorlu Kurye Hizmetimiz, 5- Darüşşafaka Motorlu Kurye Hizmeti, 6- Derbent Motorlu Kurye Hizmetimiz, 7- Demirciköy Motorlu Kurye Hizmeti, 8- Emirgan Motorlu Kurye Hizmeti, 9- Ferahevler Motorlu Kurye Hizmeti, 10- Garipçe Motorlu Kurye Hizmeti, 11- Kilyos Motorlu Kurye Hizmetimiz, 12- Kireçburnu Motorlu Kurye Hizmetimiz,  13- Maden Motorlu Kurye Hizmetimiz, 14- Maslak Motorlu Kurye Hizmetimiz, 15- Pınar Mahallesi Motorlu Kurye,  16- Poligon Mahallesi Motorlu Kurye, 17- Reşitpaşa Motorlu Kurye Hizmeti, 18- Rumelifeneri Motorlu Kurye, 19- Rumelihisarı Motorlu Kurye, 20- Rumelikavağı Motorlu Kurye, 21- Tarabya Motorlu Kurye , 22- Uskumruköy Motorlu Kurye 23- Yeniköy Motorlu Kurye, 24- Zekeriyaköy Motorlu Kurye, 25- Çayırbaşı Motorlu Kurye, 26- İstinye Motorlu Kurye

Bir Cevap Yazın