Moto Kurye sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız bu bölge içinde yoğun bir trafiğe sahiptir. Çalışma hayatımız boyunca en fazla paket çıkan yerlerin başında burası gelmektedir. Aslında buralar, Maslak, Levent, Zincirlikuyu arası bölge İstanbul içinde çok büyük bir öneme sahip bir alandır. Bir çok firmaların en gözde yerleridir. Daha önce Levent Emniyet evleri bölgesinde buranın en yüksek binası yapılmıştı zaten. Safir binası olan bu bina çok yüksektir. İnsanlar bu binanın içine girip yukarıdan teras bölgesinden İstanbul’u izliyorlar. Fakat tabi ki çoğu şeyde olduğu gibi buraya çıkmak ücrete tabidir.

Değerli arkadaşlar firmamız  İstanbul içinde en yoğun semtlerin en başında gelen Levent bölgesinde acil motorlu servis  hizmetine başlamıştır. Sizler için verilen tüm hizmetler de hiç bir zaman başka bir canlı ve doğaya asla zarar verilmemektedir. Bizler bu hususta hayvanlara da zarar vermemeye çalışıyoruz. Fakat insanlara zarar vermesek te onların çoğu bize zarar veriyorlar. Onları da böyle kabul ediyoruz. Nasıl zarar veriyorlar diye soracak olursanız malesef diyoruz. Ne demiş  peygamber efendimiz, en emin insan, elinden hiç bir müslümana zarar gelmeyen müslümandır.

Bölgedeki Alışveriş Merkezleri Ve Binalar

Levent denince akla bir çok alan gelmektedir. En tanınmış Caddesi bir çok bina ve avm ye ev sahipliği yapmaktadır. Bu hizmet verdiğimiz alan içinde özellikle Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan, Metrocity alışveriş merkezi ve kule rezidansları, Özdilek Avm ve rezidansı, Kanyon Avm ve kuleleri için, Yeni yapılan Zorlu Avm ve binası, Eczacıbaşı Binası, Yeni Nef binaları, İstanbul un en yüksek binası Safir Binası ve Avm içinde hizmetlerimiz devam ediyor. Gerekirse sizler için pazar günleri de çalışırız.

Ayrıca bu bölgede bulunan, Eczacıbaşı Plaza, Apa Giz Plaza ve diğer binalar ile plazalar içinde hizmet vermekteyiz. Levent bölgesi genel olarak merkezi bir yeri kaplasa da çok geniş bir alan Levent diye adlandırılır bilinir. Bu bölgeler Zincirlikuyu dan başlayarak Seyrantepe semtine kadar devam eden bölgeyi içine alan semtlerin hepsi olarak nitelendirilir. Bu alanda çok yüksek bina yapılmış ve bir çok tanınmış markaların merkezleri buralara taşınmış bu binalarda çalışmaktadırlar.

Burada Hizmet Verdiğimiz Semtler Hangileridir.? 

Şuanda Levent bölgesini içeren tüm mahallelerde hizmetimiz vardır. Levent Bölgesi Levent servisimiz faaliyete geçiyor.  Akatlar bölgesi, Ebulula Mardin Caddesi Çilekli Caddesi, Gazeteciler sitesi için Akatlar hizmetimiz devreye giriyor. İç Levent, Hacı Adil Sokak, Levent Caddesi ve Karanfil Caddesi içinde İç levent  hizmetimiz çalışıyor. Talatpaşa Caddesi, Ortabayır, Harmantepe, Yahya Kemal, Bacadibi bölgeleri için ise Gültepe hizmetimiz size hizmet veriyor.  İsmet İnönü caddesi ve çevre caddeleri için Çeliktepe Acil servissimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Akarsu Caddesi ve çevresi için Emniyetevleri Caddesi, Sultan Selim Caddesi için Sanayi Mahallesi çalışmamız vardır. Gümüşhane Caddesi ve çevresi için Şirintepe bölgesinde hizmet veren elemanlarımız mevcuttur.

Çalışma Alanlarımız Ve Hizmet Koşullarımız Her Geçen Gün Genişlemektedir.

Nato Caddesi ve İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi için Seyrantepe hizmetimiz devreye girmekte, Konaklar mahallesi, Sabancı Center bölgesi için 4.Levent hizmetimiz vardır. Ayrıca Alibeyköy Tem otoyolu kenarında kurulan 5. Levent bölgesi için yeni 5.Levent bölgesindeki hizmetimiz vardır. İşte burası Levent bölgesine yakın olmasada burayı yapan mütahit bu bölgeye bu ismi vermiştir. Bundan dolayı Levent bölgesinde olmadığı halde ismi Levent olduğu için burayıda hizmet verdiğimiz bu bölge sınırlarına katış bulunmaktayız.

Tüm bu bölgelerde bulunan elemanlarımız bir iş çıktığında hazır vaziyette en geç yarım saat içinde işleri teslim almakta ve bir saat içinde ise yerlerine teslim hemen etmektedir. Buradaki bu kadar eleman barındırmamızın nedeni buraya verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Ayrıca Levent bölgesinin geniş bir semt ağına sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle bu bölgeler iş sektörünün yoğun olduğu yerler olduğu için de bizler için motor kurye işlerinin fazla olduğu bölgelerdir.

Bir Cevap Yazın