KURYE
KURYE

KURYE,

Kurye

Bizler Kurye yiz. Biz neyiz ne iş yapıyoruz hala yanlış anlayan insanlar var. Fakat bizler bunu bilerek bu işe başladık. Kuryelerin dışında bizi anlayan hiç bir sektör asla bulamazsınız. Hatta bazı motosiklet kullanan kişiler bile bizi anlayacak kapasiteye varmamış erişmemişler dir. Bizi ancak kendi piyasamızdaki insanlar anlar. Bizi ancak biz anlarız. Çünkü bizler bu şehrin kahramanlarıyız. Bunu kimse değiştiremez ve yalanlayamaz. Artık biz varız. Şehrin içinde bütün yüklerinizi hafifletmeye geldik. Sizleri kurtarmaya geldik. Zaten gelmiştik.

Zamanın Atlıları

Bizler çalıştığımız tüm alanlarda sizlere sunduğumuz tüm hizmette sağlam ve dürüst olarak çalışmış bulunmaktayız. Her nerede olursa olsun İstanbul içinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz tüm bu hizmetin ve işimizin arkasındayız.  Bazen İstanbul dışına doğru başka şehirlere de hizmet götürdüğümüz olmuştur. Çalışma gösterdiğimiz alanlar içersin de en fazla etkili olduğumuz alan dağıtım, paket, ulaşım ve kurye sektörüdür. Çünkü artık bu sektör çok büyümüş ve gelişmiştir. Bu sektör öyle bir hale gelmiştir ki artık büyük ve güçlü holdinglerin bile gözüne kestirdiği bir sektör haline gelmiştir.

İstanbul İçinde Vazgeçilmez Bir Sektör Olabildik

Bizler artık İstanbul ile özdeşmiş hale gelmiştir. Çünkü niye? onların İstanbul’ a İstanbul’ unda onlara ihtiyacı vardır. Bu ne demek? bu şu demek biz artık sizlerle beraber çalışarak vazgeçilmez olmuştur. Neden çünkü şöyle etrafınıza bakın hangi sektör olursa olsun biz varız. Biz olmasak af edersiniz suyunuzu bile getiren olmaz. Gidip kendiniz alırsınız ancak.Bu şehrin en hızlı taşıtları artık motorlardır. İnsanlar bu emekçilerle iş yapmak zorunda kalmaktadır. Bu yoğunlukta, bu trafikte milyonlarca insan. Bir düşünün nasıl olacak motorsuz bir yaşam İstanbul’ da. Olamaz ki, neden olamaz? Çünkü kim taşıyacak o kadar işleri. Tabi ki de kimse taşıyamaz. İstanbul’ da motosiklet den başka bir sistem şuan gözükmüyor.

Eski Zamanların Ulaşım Aracı Atlar, Şimdilerin Aracı İse Demirden Atlıları Motosikletlerdir

Aynen dediğimiz gibi eski dönemlerde bulunan at lar şimdi bizim yaptığımız işin aynısını yapmaktaydı. O zamanlar bir yere en kısa olarak nasıl gidilirdi, tabi ki en mükemmel araç olarak hızlı atlar bulunmaktaydı. Ulaşım aracı olarak bu hayvanlar kullanılırdı. Fakat şimdilerde bir çok araç çok şükür üretilmiş ise de motosikletlerin yerini hiç bir tutmamıştır. Şimdiki çağın atları demirdendir. Aynen atların vazifesinde olan motorlar zamana özgür bir ruh katmaktadırlar. Bu ruh içinde hem çalışıp hemde özgürce at koşturmak yani motor sürmek anlamındadır.

Evet Bu hizmeti veren hastaneler gibi, ambulanslar gibi buranın artık ana ve temel damarlarından olmuş, olmazsa olmazlarından olmuştur. Bu toplumda ihtiyaç duyulan tüm sipariş ve işleri en kısa zamanda halleden tek sektördür. Bu ana damar her sektörde hizmet vermektedir. Her alanda bir motorcuya raslanmakta. Her yerde bizler varız. Bizler artık aranan elemanlar olduk. Çünkü yoğun trafikte başka alternatif yok bizden başka malesef. En fazla yemek ve gıda sektöründe. Düşünün bu kişiler olmazsa yemeğinizi, içme suyunuzu,  pizzanızı, pidenizi, ekmeğinizi, çorbanızı, ilacınızı, çiçeğinizi, meyvenizi velhasılı daha sayamadığımız onca şeyi kim getirecek? Bir düşünün. Bizlere ona göre gereken saygıyı gösterin.

Kredi Kartı Mağdurları Ve Kart İçin Bizi Defalarca Arayanlar İçin Artık Üüzlmüyoruz

Çünkü onlar laftan anlamayan kendi burunlarının dikine giden insanlardır. Onların yaşayıp bunları görmesi gerekiyor galiba anlamaları için. Unutmayın Yediğiniz, İçtiğiniz, Giydiğiniz Her şeyi Bizler taşıyoruz.Bir düşünün Banka kartlarından tutunda Kredi kartlarına kadar tüm işlerinizi de bizler yapıyoruz. Kredi kartı dedikte aklıma geldi. Birde bu Türkiye de milyonlarca insan kredi kartı olarak mağdur var. Bu kapitalist düzen insanları kendisine kul ve köle yapmak için bir tuzak olarak kredi kartını çıkardı. Zaten bu kartlar batılı menşeiyli de bir oluşumdur. Oradan bilerek bizim içimize sokulmuştur. Hatta her alışveriş yaptığınızda belli bir kısım o düzenin başındaki insanlara da gitmektedir. Malesef hala kart derdinde olup bizleri yanlışlıkla arayan insanlar var.

Biz Kredi Kartı Biz Dağıtmıyoruz, Biz Sadece Acil Kuryeyiz

Birde bu kadar insan mahkemelik iken hala devletin buna önlem almaması ve bunları başı boş bırakarak insanları sömürmesine izin vermesi de şaşılacak bir durumdur. Ve o kadar mahkemelik insanın ve o kadar vatandaşın ocağına incir ağacı dikilmesine rağmen, ocakları sönmesine rağmen halen bizim insanımız kredi kartı derdinde olması da ayrı bir gülünecek durumdur. Ayrıca bu insanlar kartlarının durumunu sormak için gerçek firmaları değilde bizleri rahatsız edip birde laftan anlamamaları da ayrı bir vahim durumdur. Vazgeçilmez olmak için bizi arayın. Devamlı  Motorlu Kurye hizmetimiz yedi yirmi dört devam etmektedir.

One thought on “KURYE

Comments are closed.