İSTANBUL MOTO KURYE

Değerli arkadaşlar bizler bu işi yapmaya başlamadan öncede motosiklet sektöründe boy gösteriyorduk. En büyük çıkışımızı 2000 li yıllarda yaptık. Elemanlarımızın çok büyük bir bölümü en az 15, 20 yıllık tecrübeye belkide daha fazlasına sahiptirler. Uzun bir zamandır İstanbul ‘da hizmet vermekteyiz. Yaklaşık yirmi yıldan fazladır bizler bu hizmeti iyice vermekteyiz. Yedi yirmi dört çalışıyoruz. Çalışmalarımız kalite olarak yüzde doksanın üzerindedir. Müşteri memnuniyet oranımız gayet yüksek bir seviyededir. Bu durumu korumak için daha fazla özen gösteriyoruz.

Aynen doğru yolda yürüdüğümüzü biliyoruz be bunun farkındayız.Peki bizim işte bu olduğumuz sektörde İstanbul içinde görev yapan motorlu elemanlara ve firmalarına İstanbul  bölgesinde genellikle Kurye elemanı denmektedir. Bizler ilk bu işin çıktığı yer olan burada hizmete başladığımız zaman çevrede ne bir eleman vardı nede bir böyle bu arda şirket olarak bir kurum vardı. Sadece motosikletleri seven ve bunlara binen gençler ve zenginler vardı.

Motosiklet Kullanmak Gerçekten de Bir Özgürlüktür

Bizler çok önceden gene motor ile haşır neşir bir şekilde hayat sürüyorduk. Daha o zamanlar yani yetmişli yıllarda bu araca aşina bir şekilde yaşıyorduk. Ben halen hatırlıyorum motosiklet kullanmak bir ayrıcalıktı o zaman. Şimdi ise her kesin bir tane altında var. Bileni bilmeyeni, genci yaşlısı, serserisi veya insan gibi insan olanı, tabi bu son sayılan kısım çok az ve hala da çoğalmaktadır.Birde dışardan ithal edilen döküntü motorlar da çıkınca bu kültür daha da fazla artmaya başlamıştır. Belki iyi oldu diyorum insanların motor kültürü gelişmeye başladı. Fakat bir yandan da iyi olmadı önüne gelen herkes bu aracı kullanmaya başladı.

Eskiden kimse başına kask falan takmazdı. Korumalık falan da yoktu. Bizler bunları ancak motor yarışlarında görüyorduk.Evet o zamanlar herkes motora binemezdi işte. Daha çok parası olanlar binerdi. İşte o vakitlerde hiç bir zaman bu piyasa daha gelişmemiş iş haline gelmemiş, motor ile ilgili aksesuarları fazla çeşidi olmayan ve bir kaç yerde olan bir sektördü. Şimdi ise milyarlarca lira değerinde sektör oluşmuştur. İşte bu durumdan dolayı motosiklet satışlarının araç satışlarını yakaladığı bile söyleniyor. Artık baktığımız zaman bütün alanlarda dışarda, kaldırımlarda hep motosiklet parketmiştir. Bu işten kazancı olan tamirciler işilerini genişleterek büyümüşlerdir.

Herkes Motor Kullanabilir Ama Herkes Motorcu Olamaz. Çünkü Motorcu Olmak Yürek Ve Bilek İster

Evet eskiler eskiler, her geçen gün dünya ileri gitse de insanlar hep geçmişe özlem duyar yad ederler. Çünkü her geçen gün dünya ve insanlık daha kötüye gitmektedir. O zamanlar motosikletler çok azdı. Ayrıca o zamanlar kask takmak yoktu, kimse kask takmazdılar. Hatta polisler bile. Çünkü neden? zorunlu değildi. Bu konuyu yukarıda da açıklamamıza rağmen burada da bir iki cümle edemeden duramadım.

Şimdilerde ise gençler kaskını ellerinde taşıyor yada motora bağlıyor takmamak için, ama polis görünce hemen takıyorlar. Halbuki bu kaskın sana faydası var ki polise değil. Anlayamıyorum bu tip insanları. Adam kocaman motora biniyor kask yok, yada kaskı elinde taşıyor. Allah akıl fikir versin.Evet baktığımızda bir çok motorcunun başında değil elinde duruyor bu kaklar. Kimsenin de umrunda değil ben de anlamadım. Hatta iki kişi bile giderken yolda ikisininde kaskları ellerinde çok görebilirsiniz.

Hassasiyetimizi Bütün Çalışmalarımızda Hissedeceksiniz

Evet bu hassasiyet içinde hizmet veren insanlar topluluğu bir araya gelmiş bu bu firma da çalışmaya başlamıştır. Bizler dikkat edilmesi gereken ne varsa hepsine dikkat ederek yüksek bir ivme ile zamanı sizlere taşıyoruz. Zaman kazanmanın ve zaman harcamanın ne demek olduğunu ve zamanın farkında olduğumuzu bilerek önümüze bakıyoruz. Artık size paket değil zaman taşıyoruz. Taşıdığımız şeyin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü hayatta en önemli şey zamandır. Çünkü geri gelmeyen en önemli şey zamandır.

Değerli potansiyel müşteri adaylarımız av olmayın avcı olun. Yol olmayın yolcu olun. Unutmayın ki her şey sizin elinizdedir. Sizler lütfen düzgün insanlarla çalışın lütfen.Sizde zamanınızı boşa harcamadan bize ulaşmanın bizimle çalışmanın yollarını aramayın direk bize ulaşın bizi arayın zamanın farkını görün. Zaman her şeyin ilacı dır. Zamanınızı boşa harcamayın. Zaman kazanın. Lütfen sakın unutmayın Zaman her şeyin ilacıdır.

Acarkent Motorlu Kurye Hayırlı işler diler. Bu linkten bu konuda bilgi alabilirsiniz.

One thought on “İSTANBUL MOTO KURYE

Comments are closed.