Sayısız firma ve şirketler içinde İstanbul içinde hizmet veren firmalardan bir tanesiyiz. Kendimizi İstanbul’luların hizmetine adadık demiyeceğiz. Biz sadece kendi iş dalımız içinde elimiz geldiği kadar çalışmaya çalışıyoruz. Hayat şartları her geçen gün insanın üzerine bir yük gibi çöktüğü şu zamanlarda gerçekten hele İstanbul gibi bir yerde hala ayakta kalmak büyük bir meziyet haline gelmiştir. Bizler namusumuzla şerefimizle iç kuruş kazanmak için varımızı yoğumuzu koyarak gün boyu çalışırken bazı insanların elini bile sallamadan milyon dolar kazanması gerçekten yüreğimizi çok burkmaktadır. Bütün zor koşullar altında helal yönden rızık kazanmaya çalışan bizlere üstüne üstekik karşımıza bir çok kurallar ve kanunlar çıkması bizi daha da üzen faktörlerin başında gelmektedir.

Neden İstanbul Kurye ?

Baktığımız zaman milyon liraları utanmadan arlanmadan cebine atan, yetimin, öksüzün, garibin ve alt tabaka insanların hakkını gasp eden bu insanlar birde İslam dan müslüman’lıktan bahsetmesi kalbimizi derinden yaralamaktadır. Götürdüğü malın, paranın, ihalelerin, devlet arazilerinin, kentsel dönüşümlerin hesabı bile belli olmayan bu insanlardan bizler emekçi olarak şikayetçiyiz. Neden bu insanlar daha da zengin olup mallarına mal katıyor da bizler neden hep fakir ve mazlum kalmak zorundayız. Neden hep zenginleri destekliyorsunuz da neden hiç bir fakiri ayağa kaldırmıyorsunuz destek vermiyorsunuz. Neden onlar ile bizim aramızda dağlar kadar fark var. Neden onlar hep onların büyüklerin yanında ihaleler için dolaşırken halkımız neden en az on saat bu şerefsizlerin emrinde bir ay boyunca çalışmak zorunda dır. Neden asgari ücret yüksek değilde bir gıdım dır. Bizim suçumuz nedir? Bu insanlar neden böyle yapıyor ve birde utanmadan hala bide haklı görünmek için konuşuyorlar. Neden bu düzen böyle. İşte bizler üç kuruş kazanmak için burada bilgisayarın başında yazılar yazıyoruz sabahlara kadarki bize az da olsa iş gelsin de işe gidelim. Ama elini bile kıpırdatmadan para kazanan, ihale kazanan bu insanlar neden böyle yapıyorlar. Hala anlamış değilim.

Sevinçliyiz, Artık Tescillenmiş Olarak İstanbul Şehrinin En Hızlı Hizmeti Bizde Bulunmaktadır.

Artık sevincimiz daha da katlanmış bulunmaktadır. Kurye firmaları arasında yapılan büyük bir araştırma sonucunda en hızlı hizmet veren firmalar arasında bizim firmamız ilk sıradan seçilmiş ve tercih edilmiştir. İstanbul ve tüm sınırları içindeki hizmetlerimiz en sağlam ve en güçlü bir şekilde kaliteli olarak bizler sizlere genel bir hizmet sunuyoruz. Nedir bu genel hizmet. Şöyle ki İstanbul şehrini bir bütün olarak düşünürseniz yani tek bir bölge olarak dönüşümlü çalışma ile en uçtan en ücra ilçelere dahi  bu hizmeti veriyoruz. Düşünün bizler Silivri ilçesinden Tuzla İlçesine kadar tek bir gönderiyi yollayabilirsiniz. Buda yaklaşık olarak sadece tek gidiş yaklaşık 120 km olarak tutmaktadır. İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna kaç km olduğunu da belli oldu. Yaklaşık 270 km olarak bu ölçü uzunluğundadır.

Bir Motorlu Kurye Firmasını Nasıl Tanıyabiliriz?

Değerli müşterilerimiz sizlerde bu sektörün içinde olarak bu işi yapan bir çok firma ve bu firmaların yüzlerce elemanları ile karşılaşmış olabilirsiniz. Ama bizimle karşılaşmamış olabilirsiniz hala. İstanbul  içinde en büyük ve yüksek eleman gücüne sahip firmalar içerisinde olmasak ta Bu şehrin inanılmaz bir cazibesi içerisinde sevdiğimiz ve anladığımız bir işi yapmaktan dolayı huzurluyuz. İlk olarak işimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Bu açıdan başarılarımız daha fazla artıyor.

Ayrıca bu keşmekeşlik içinde İstanbul çok karışık ve çok kalabalık bir insan topluluğuna sahip olmasının yanında alan ve toprak olarak ta büyük bir arazi yapısına sahiptir. Hatta şu anda gelişmemiş hala bir çok mecrası bulunmaktadır. Tüm bölgeleri bilmek be buralarda çalışmak gayet zor bir iş olması gerek değil mi? İşte bu işi başaran ender firmalardan biri hemen karşınızda, sizleri de aramıza bekliyoruz.

İstanbul Kazan Bir Kepçe Yola Sağlam Adımlarla Emin Bir Şekilde Devam Ediyoruz

İstanbul da hizmet veren bir firma olarak çok hızlı ve çabuk çalışıyoruz. Uzun mesafeli çalışıyoruz. Yani İlçeler arası hizmet vermekteyiz. Yani bir uçtan diğer bölgeye hizmet almak isterseniz bizleri arayınız. Ayrıca İstanbul dan tüm şehirlere şehirler arası olarak ta bu güzel ve seri hizmetimizle çalışmalar vardır. İstanbul dan hangi şehre olursa olsun motor yolluyoruz. Fakat bunun için ilk önce ödeyeceğiniz hizmet ücreti gerçekten yüksek tutabilir. Yok ben uçakla yollayacağım derseniz uçakla da teslimat yapıyoruz. Gerçekten de  de bir elemanımızı yollayarak. Yada uçak kargo ile buradan size gönderi yollayabiliyoruz.