Neden İstanbul Acil MotoKurye.?

İstanbul, yaklaşık 25 milyon nüfusa dayanan yani bu kadar kayıtlı kişi olmasa da kış aylarında bu şehre gelen diğer şehirlerdeki insanların ve arabaların sayısı belli değil. Harbiden de burası bu şehir çok karmaşık ve trafik olarak ta Dünya sıralamasına girmiştir. Müthiş derecede trafiği olan bu şehirde bir yerden bir yere bir malzeme yetiştirmek çok zordur.

İstanbul içinde gezmek dolaşmak ya yürüyerek olur, yada motosikletle olur, her türlü Motorsikletler her yere yetişmekte ve hizmet vermektedir. Çalışmalarımız güzel hoş ve kalitelidir. Biz çalışırken bazen eğleniyoruz, bazen gülüyoruz,bazende üzülüyoruz. Neden üzülüyosunuz tamam anladık gülüyosunuz da diye sorarsanız gün içinde bir çok kaza atlatıyoruz. Çoğu arkadaşımızı kazalarda kaybediyoruz. Her gün tehlike atlatayoruz.

İstanbul Trafiğinde Bir Gönderiyi Acil Şekilde Başka Bir Adrese Taşımak Ancak Bizim İşimizdir

Evet işte bu kalabalık ve çok yoğun şehirde bir yerden bir yere bir şeylerin gitmesi gerekiyor. İşte bu işi de İstanbul içinde Motorlu dağıtım  firmaları yani biz çalışan emekçiler yapmaktayız. İstanbul un bir ilçesinden diğer ilçesine, en uçtan en uçtaki ilçesine gönderi taşımak bizim işimiz.

Bizler sadece özel ve acil işlerinizde hizmet veriyoruz. Çünkü acil olmayan işlerde kargo devreye girmektedir. İnsanlar bu metro kentte bu trafikte bir birlerine bir şeyler, hediyeler yada acil bir paket yollamak ihtiyacı duyarlar. Yada şirketler başka şirketlere yada firmalara bir takım milumum eşyalar gönderirler. İşte bu işi bizler yapıyoruz.

Çalışma Şartlarımız Ve Çalışma Prensiplerimiz Çok Kolay

İşte bu işlerinin taşınmasında iki yol vardır. Birisi gün içi teslimat olarak saat altıya kadar olan ki teslimat. Diğeri ise acil teslimat en kısa zamanda saatlik olan teslimat sistemidir. İşte bu işe acil kurye denmektedir. Acil elemanlar özel çalışanlardır. Özel olarak müşterilere yollanır ve müşterilerimizin işlerini özel olarak hallederler. Acil dağıtım elemanlarının motosikletleri diğer çalışanlarımıza göre göre daha güçlü ve daha üstün olarak hazır bulundurulmuştur.

İstanbul içinde bir yerden bir yere araçla veya toplu taşıma araçlarıyla gitmek ölümdür. Hele ticari taksilerle dahada berbattır. Trafikte kaldığınız vakit bir saatte gidemezsiniz istediniz yere. Hele sabah saatleri veya aksam iş çıkış saatleri ise yapacak bir şey yoktur. İşte bizler tam o arada devreye girer ve sizlerin hizmetine koşarız. Acil çalışmak ve hizmet vermek sizlerin  önemli bir işlerinizde her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul Express Moto Kurye İle Zaman Kaybınızı En Aza İndirin

Evet İstanbul içi çalışıyoruz. Güzel ve temkinli çalışarak onu şimdiye kadar devamla gösterim. Özel ve çok acil gönderilerinizi İstanbul’da express taşıma sistemi ile acil  olarak taşıyoruz. Gecikmeden. Hızlı bir şekilde size hizmet vriyoruz. Başkaları gibi sizi asla kandırmıyoruz. Ne zaman içinde söz vermiş sek o zaman içinde işlerinizi teslim ediyoruz. Yok yan battı çamura battı yok bizde. Biz neysek oyuz. Sözümüzün eri ve işimizin ustasıyız. 

Taşıdığımız her şeyin sorumluluğu içinde olduğumuzu mutlaka bilmenizi istiyoruz. Çünkü biz tekiz. Sizin için önemli olan hız, güven ve kalite ise sizde bizi arayan firmalardan birisisiniz demektir. Her kes hız ve güven ister. Fakat size bunu sağlayacak kaç tane firma ile tanıştınız. Belkide bizimle tanışırsanız sizin hayatınızda bu bir ilk olacak. Hız güven ve kalite üçü bir arada hizmet kimde var.?

Çok hassas bir yapımız vardır. Oda çalışmamızdaki titizlikten dolayı. Bunun için üzülmeyin. Konuşurken, yemek yerken veya özel hayatımızda gayet relaks bir çizgi davranış sergileriz. Lakin konu iş ve hizmete gelince çok hassasiyetli, dikkatli ve titiz davranmaktayız. Biz buyuz. Sizde bizimle çalışma istiyorsanız lütfen müşteri danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Express Kurye İle Çalışmak Ne Demektir, Express Sistem Nasıl Çalışır

Kısaca bu taşıma şekli tanıtımını yapmamız gerekirse en kısa zamanda yapılan işe denir. Aldığımız gönderi ve kargoları aldığımız gibi adresine teslim etmektir. Yani boyutu özel bir hizmettir. Expres  hizmetini kullandığınızdan emin olun ve parasını ödediğiniz o kargonun hakkını ver. Express Hizmeti’nde alışılmışın dışında bulunulduğunu ifade direk gidip teslim etmektir. Çalışmalarımız çok büyük bir çoğunlukla teslim edilmişti. Bizler bunun için çok özel arkadaşlar ve son model motorlarla hep sizlerin hizmetinizde olacağız.

İşlerinizin Express Gitmesi Herkesin Hoşuna Gider, Ama Gerçek Nedir.?

Çalışmalarımız aslen İstanbul içi tüm ilçe, semt ve mahallelerini kapsamaktadır. Uzun kısa farketmez. Diğer ilçeye de olsa gönderi yapabiliriz. Arttıkça, malesef fiyatta Fakat ki mesafeler artmaktadır. Sizleri bizim Express çalışma  hizmetimizden yararlanmak için kayır vermeye davet ediyoruz.

Eğer bizden memnun kalmazsanız inanın içinde aldığımız o işin ücretini size aynen geri iade etmeye söz veriyoruz. elimizde ayrılmış sebebler hariç tuttuğumuz söz değerleri ile kıymetini ve değerini her zaman üstesinden gelmek motorumuzla beraber taşıdığımızı bilmenizde fayda vardır. 

Bir Cevap Yazın