Burası 2009 yılında ilçe olmuş son yılların gözde ilçelerinde biri haline gelmiştir. Büyük bir ivme yakalayarak gelişmiş ve büyümüştür. Daha önceki yıllarda burası Ümraniye Belediyesine bağlı olduğu halde 2009 yılında bir kaç mahalle daha alarak ilçe olmuştur. Fakat işin ilginç yanlarından bir tanesi ise şudur ki burası neredeyse Ümraniye İlçesini sollayarak geçmiştir. Kocaman bir yer olmuştur. En son yıllarda en fazla büyüyen ilçeler klasmanında belkide birinci sırada olma ihtimali yüksektir.

İstanbul ilinde Çekmeköy ilçesinde hizmet veren bir dağıtım firmasıyız. Bu bölge içinden çıkacak tüm gönderilerinizi İstanbul genelinde belli bir ücret karşılığı dağıtıyoruz. Çalışmamız gün içi, günlük ve haftalık dağıtımlar olarak üç kısımdan oluşmaktadır. Toplu dağıtım için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Ayrıca bu servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat yapmaya çalışıyoruz.

Çekmeköy Bölgemiz Yeşilliklerle Kaplı Bir Alandır

Çalışmalarımız gece ve gündüz olarak iki kısma ayrılır. Gece servisimizde özel hizmet alan müşterilerimiz için sabah saat mesai başlangıcına kadar yani saat sekiz buçuğa kadar nöbetçi kurye elemanlarımız bulunmaktadır. Akşam saat altı buçuktan itibaren bu elemanlarımız hizmete başlamaktadır.  Ve sabaha kadar hizmet vermektedirler. Gece servisinde olan arkadaşlarımız hizmetlerini sürdürmektedirler.

Avrupa Yakası ile beraber Anadolu yakasında üç tane eleman ile hizmet vermekte olup, bütün kargo ve dağıtım olarak tüm gönderileriniz bu çalışma kategorisindeki paket işlerinde faaliyet göstermektedir. Normal olarak çalışan ve normal acil olmayan  işleri, ilaç getirme  işleri, arabalı taşıma işleri, uçak kargo işleri hepsi yapılmakatdır.

Ayrıca size lazım olacak bir şekilde devamlı olmayıp kısa vadeli eleman ihtiyaçlarınızda kiralık motorlu eleman işleri, acil vale ve acil şoför işleri, acil şöför kiralama işleri ve motor taksi işleri olarak ve dahası olarak hizmet alanlarımız içine girmektedir. Bizleri çalışmalarınızda seçtiğinizde başarılarımızı ve mentalitemizi göreceğinize emin olabilirsiniz.

Bölgede Yaptığımız Çalışmalar Ve Etkinlikler Nelerdir?

Evet arkadaşlar gece çalışan eleman hizmetimizden sonra zaten gündüz otomatik olarak çalışmalarımız daha ayrıntılı ve kapsamlı olarak çalışır. Malum gündüz daha fazla imkan ve daha fazla elemanla daha kolay hizmet yapılmaktadır. Hem ne demiş atalarımız, Gecenin hayrından gündüzün şerri daha evladır. Gece çalışmak biraz tehlikeli ve zor bir iştir. Evet ne olursa olsun genede gece müşterilerimizi madur etmemek için çalışıyoruz. Çünkü onlar bize güvenerek yirmi dört saat çalıştığımız için bizi arıyorlar. Bizde onları yarı da koymuyoruz.

Arkadaşlar motosikleti ile beraber ihtiyacı olan firmalarımız varsa biz özel eğitimli motosikletli tecrübeli çalışanlarımız ile  bu işi çözümlüyoruz. Bizler bu elemanlarımız dan elimizde her zaman fazla bulunduruyoruz. İhtiyaç halinde lütfen bize ulaşınız. Böylece çalışmalarımız devam edecektir inşallah.Bu aşamada ayrıca günlük olarak bir elemana ihtiyacınız olduğu zaman ister motorlu ister motorsuz olarak eleman sağlıyoruz. Fakat bir öbemli hatırlatma olarak gıda sektörüne malesef eleman veremiyoruz. Bunuda buradan duyurmak istedim.

Gün Geçmiyor ki Zaman Geride Bir Nokta Bırakmasın

Her geçen günümüz bir yaşanmışlıkla doludur. Hayatımızın ömründen her geçen gün takvim yaprağı gibi zaman düşüp giderken bizlerde yaşlandığımızı anlamaya artık yavaş yavaş başlıyoruz. Gücümüz yavaş yavaş tükenmekte. Nerede o deli dolu akşamlara kadar motor sürdüğümüz zamanlar. Nerede o üstümüzde bir tişört ile beraber son sürat hız yaptığımız günler. Şimdi ise bırakın üstümüzde tişörtü üstümüzü kat kat giydiğimiz halde üşüdüğümüzü hissediyoruz. İşte böyle mihval üzere ömrümüz hayatın sonuna doğru ikame olmaya devam ediyor. Zaman eriyip gidiyor sanki buhar gibi buharlaşıyor.

Artık ömrümüzün ortalarına doğru girerken, ne biz nede vucudumuz ne beynimiz ne ruhumuz eskisi gibi gücümüz kuvvetimiz olmadığından yeni genç ve dinamik olan elemanlar ile çalışıyoruz. Onların enerjileri bize de güç veriyor zinde tutuyor. Çünkü yıllardır yediğimiz rüzgar bizi mahvetti. Eklem yerlerimizi kireçlendirmiş yada romatizma haline getirmiştir. Bütün motorcuların sonu bu hale gelmekle bitmektedir.

Bir Cevap Yazın