BEYLİKDÜZÜ MOTORLU KURYE
BEYLİKDÜZÜ MOTORLU KURYE

BEYLİKDÜZÜ MOTORLU KURYE, TAM ZAMANINDA HİZMET VERİYOR

BEYLİKDÜZÜ..

Beylikdüzü İlçesinde be Büyükçekmece ilçesinde sizler için düşündüğümüz ve hali hazır da devam ettiğimiz kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Zamanında hizmet veriyoruz. Hızlı demek sağa sola makas atarak, insanları rahatsız ederek, trafiği tehlikeye düşürerek motosiklet kullanmak değildir. O tür motosiklet kullanan insanlar asla motorcu olamaz. Aslında trafikte hele İstanbul trafiğinde motorculardan kat kat daha fazla olarak araçların makas attığına hep beraber şahit oluyoruz.Trafikte her gün karşılaştığımız durumları bir görseniz

Hele bu makaslar trafikte özellikle motorlar için çok tehlikeli olmakla beraber emniyet şeridinde bulunan araçlar içinde çok tehlikelidir. Çünkü görmeden emniyet şeridine aniden kıran bu insanlar hem bizlerin hemde burada arıza yapıp durmuş araçların korkulu rüyası haline gelmiştir.  Ama emniyet şeridinde Kamyon yada büyük araçlar durmuşsa buda onların sonu haline gelmiş olmaktadır

Beylikdüzü İlçemiz Gelişen Bir Bölge..

Olabildiğince dikkatli olmak ve emniyetli bir şekilde sürüş sağlamak ve gitmektir. Aldığı emaneti yerine yetiştirmek için, emanetin farkında olarak hemde kendi canını hemde diğer trafikteki insanların canını düşünerek son derece dikkatli bir şekilde motosiklet sürmektir. Biz motosiklet kullanıcıları arasında ne kadar alakasız ve serseri insanlar ve gençler varsa onlara buradan seslenerek lütfen bizim adımızı kötü olarak anılmaması için onlara çağrı yapıyoruz. Anneniz ve babanızın olduğunu akrabalarınız olduğunu unutmayın. Arkada gözü yaşlı insanlar bırakmayın. Hemde başkalarına da zarar vermeyin.

Lütfen araç kullanırken saygılı, anlayışlı ve sabırlı olalım. Beylikdüzü Moto Kurye olarak çalışmalarımızı bu minval üzere sürdürerek hiç bir canlıya zarar vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler her zaman fert olarak sorumluluğumuzun bilincinde olarak yükümlülüğümüzün farkında olarak vazifemizi ifa ediyoruz. Diğer firmalarla kıskançlık içinde değilde bir dayanışma içinde hizmet veriyoruz. Ama malesef onlar her zaman bizi kıskanıp için için bize diş biliyorlar. Buda hep para hırsından ve hepbanacılıktan kaynaklanmaktadır.

Karşımızdaki ne olursa olsun bizim için insandır

Bu bilinçle tüm canlı ve insanlara müşterilerimize son derece faydalı olmak için çalışmaktayız. Her şart ve ortamda emeğimizin karşılığı olan ücretleri alamasak ta, yaptığımız hizmet ile bizler aldığımız ücret arasında uçurumlar olsa da genede bu dünyanın düzeni böyle gider değişmeyecek olduğundan biz her zaman işimize konsantre olarak elimizden daha fazla geldiğince hizmet vermeye devam edeceğiz.

Sevgili arkadaşlar sizler için normal ama bizim için çok önemli ve sevinçli bir haberi vermekten onur duyuyoruz. Bundan sonra Büyükçekmece ilçemizde çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Burada da hizmete başladık Allah a çok şükürler olsun. Şehiriçi Kurye olarak yani İstanbul içindeki ilçe, bölge, semt ve mahallelerde ve özellikle Şehirler arası Kurye olarak tüm şehirlere İstanbul dan hizmet vermeye başladık. Firma olarak dağıtım ve kargo hizmeti veriyoruz. Motorlu elemanlarımız  ile beraber paket ve evraklarınızı zamanında teslim alıp teslime diyoruz.

Faaliyetlerimiz İçerisinde Bulunan Hizmet Dalları

Evet, bu paket, evrak ve gönderi taşıma konusunda olan faaliyetleri içeren tüm bu hizmetleri sunuyoruz.  Özellikle getir ve götür işlerinizde sağlıklı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hiç bir elemanımızı motor üstüne binerken özellikle kask takmadan çıkarmıyoruz. Hatta birkaç defa kask takmadan yakalanan elemanlarımızı işten çıkarıyoruz. Bunun yanında ayak, kol ve bel korumaları ve eldiven takmaları için uyarıda bulunuyoruz.

Ayrıca özellikle  istanbul çapında  dağıtım servisimiz ile tüm bölgelere dağılım göstermekteyiz. Yüzleri bulan motorlu servis elemanları ağımızla onlarca şirkete hizmet sağlamaktayız. Yaklaşık olarak bu sektör içinde yapılan hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara motor ve çalışan personel de kiralık olarak sağlıyoruz. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte. Hiç bir masrafına ve tüm parasına karışmadan sadece size hizmet eden bir sistem.

Büyükçekmece Kurye Olarak İlçede Çalışmalarımız Sürüyor

Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz. Motosiklet kullanımından, trafikte nasıl hareket edileceğini, ve çalışma şartları içinde davranma neticesini ve müşteri ilişkilerini öğretiyoruz. Bu sektör hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz. Sonra altı ay süren bu çalışmadan sonra yavaş yavaş hizmet içine sokuyor ve tecrübe sahibi olmasını sağlıyoruz.

Bu Zamanda Gerekli Kalifiye Eleman Yetiştirmek Ve Bulmak Zor Bir İştir

Bu elemanlarımızı bizden isteyen ve kiralık çalışan arayan firmalara çalışmak üzere teslim ediyoruz. Ve böylece bir döngü sağlanmış oluyor. Bizlerde bunun sevinci ile ileriye daha umutla bakmayı öğreniyoruz. Çeşitli firmalarda, çeşitli sektörlerde çalışan yüze yakın elamanımız ve yetmişe yakın müşteri günlük elemanlarımız ve beş yüze yakın müşteri portföyümüzle beraber bu realite bu sektörde bir numara olmak için büyüme yolunda ilerliyoruz. Bu yolda en büyük yardımcımız Allah’u Tealadır. onlara ise sizin teveccühünüz.Başka makalede görüşmek üzere.