Birçok bölgede hizmet verdiğimiz gibi işte İstanbul’un merkezi diye tabir edilen bu meşhur ilçemizde de hizmet veriyoruz. Genel olarak kalabalık ve yoğun trafiğin yaşandığı bu bölge insanların buluşma noktası olan yerlerden biridir. Bir çok semtin kesişim noktası olmuştur. Chp belediyesine bağlı olması nedeni ile özellikle çarşı içi ve Ihlamurdere Caddesi üzerinde bir çok içkili eğlence merkezi ve barlar bulunmaktadır. Önceleri gece açılan bu yerler özellikle hafta sonları gündüz içki içilen ve ailecek gidilecek bir yer olmaktan çoktan çıkmıştır.

Beşiktaş…

Gündüz vakti ellerinde biralar, sokaklara ve caddelere kurulmuş masalarda içki içen insanlar çok değişik bir atmosferi de beraberinde getirmiştir..Ne kadar da insanların yaşam tarzlarına ve şekillerine kim senin karışılmayacağı şu dönemde bu işlerin bu kadar artması ve başımızda dini bir partinin bulunması insanlarımızın nereye doğru gittiği ve bu durumdan kimlerin sorumlu olacağını artık tahmin edebilirsiniz. İnsanların önüne ne koyarsanız o tarafa doğru su gibi akar giderler. İnsan su gibidir. O ortamın şeklini alır. Böyle bir ortam hazırlandığında tabi ki insanlar o tarafa doğru gidecektir.

Beşiktaş Motorlu Kurye İle Tanışın

Beşiktaş ilçesinde hizmet gösteren firmamız 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul Motorlu faaliyet olarak hizmet verdiğimiz bölgeler tüm Beşiktaş İlçesini ve çevresini karşılamaktadır. Firmamızın bulunduğu mevki Fulya dır. Özellikle Fulya semtinden başlamak üzere, Dikilitaş, Gayrettepe, Otim, Yıldız, Ihlamur bölgelerinde tek firmayız.

Aşama aşama büyüyerek çalışmalarımız hız kazanmıştır. Müşteri potansiyelimiz yüzde ellileri geçmiştir. Beşiktaş Hizmetimiz olarak buradaki tüm gönderi işlerini en kısa zamanda ve en az ücretle taşıma içindeyiz. Bu hizmetimiz arasında bu bölgede toplu dağıtım hizmetleri de yapıyoruz. Yani toplu olarak sizlerin, dağıtacağı, evrak, dergi, broşür, matbu, davetiye ve bunun gibi şeyleri toplu uygun olarak dağıtıyoruz.

Ayrıca istediğiniz zaman şirket içinde barındırmak üzere tamamen bize bağlı olarak sizin için özel olarak Kiralık eleman hizmeti sunmaktayız. Bu hizmette size özel vereceğimiz elamanın motosiklet dahil  tüm masrafları, her şey dahil firmamıza aittir. Siz hiç bir masrafa ve hiç bir ücrete karışmadan elemanımızı sadece işiniz için çalıştıracaksınız.

Beşiktaş Bölgesi Sınırları Ve Çevresi Hakkında

Beşiktaş ilçesi diğer ilçelere göre yüz ölçümü olarak çok büyük bir alana sahip olmayan ilçelerimizdendir. Yani diğer ilçelerimize göre küçük yüz ölçümüne sahip bir ilçedir. Fakat kapladığı alan değil sunduğu etki daha büyüktür. Fakat o kadarda küçük değildir. Merkezi olarak bilinen yerlerden bir tanesidir.

Burası insanlar için bir merkez noktasıdır. Her yere yakın bir merkez sayılmaktadır.  Merkezi Barbaros Bulvarı sonunda sahile inen yol üzerinde tam meydan ışıklarda bir taraf Ortaköy tarafına bir tarafta Dolma bahçe tarafına giden yol güzergahının olduğu yerdir. Burası genel olarak meydan sayıldığı için insanlar burada daha kalabalıktır.

Beşiktaş ilçemizin adının olduğu birde meşhur Beşiktaş Spor Klübümüz de burada bu bölgede yer almaktadır. Merkezi binası ve stadın olduğu yer gene buradadır. İnönü stadı Dolmabahçe ışıklarda olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Klüp binası da Akaretler deki Süleyman Seba Caddesi olarak değişen Cadde üstündedir. Eski adı buranın Spor Caddesi olduğunu hatırlatırız. Ve buranın yolu kaldırım taşlarından eski Arnavut taşlarından oluşmaktadır. Ve bu cadde üzerinde olan tarihi eski sıralı evler, restore yapılarak yenilenmiştir.

Bölgenin İstanbul İçindeki Önemi Çok Büyüktür

Beşiktaş ilçesi İstanbul için önemli bir yer teşkil etmektedir. İstanbul un en önemli semtleri ve sosyete bölgeleri burada bulunmaktadır. Sınırları Maslak sınırlarına kadar uzanmaktadır. Sahil kısmında İkinci köprü, Rumeli Hisarına kadar varmaktadır. Dolmabahçe tarafında da Kabataş ile Beyoğlu ilçesine sınırdır.

Teşvikiye, Topağacı, Ihlamur bölgeleri ile de Şişli İlçesine komşu ve sınırı vardır. Buralarda eskiden  Motorlu Hizmet olarak çalışmak güzeldi. Ama şimdilerde malesef bu trafik İstanbul un güzelliğine bile gölge düşürmektedir. Fakat genede ne olursa olsun bizim bu şehrin her tarafı ayrı bir güzelliğe sahip bir merkezdir. Beşiktaş ise bu güzellikler içinde küçük ama önemli bir yer tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın