Ramazan Ayı Seçim Zamanı

Şimdiler seçim takvimindeyiz. 24 haziran 2018 seçimlerinin yaklaştığı şu günlerde diye başladığımız bu yazı ilerleyen yıllarda belkide bize saçma gelecek yada geçmiş olarak gelecek. Çünkü o zamandan sonra bir çok seçim görülecek ve yaşanacak ancak bu makaledeki bu yaz burada bilmem ne zamana kadar kalacak. Ama biz bunları düşünmeden güncel olarak bunları yazıyoruz. Bakalım ilerleyen zamanlarda daha neler göreceğiz ve neler yaşayacağız Allah bilir.

Evet zaman seçim zamanı, Ramazan ayındayız ve insanlar yani müslümanlar yaz aylarında tutacağı uzun günlerin hesabını yapıyor. Oruçlarını nasıl tutacaklarını düşünüyor. Yaklaşık 17 saat civarı oruç tutuyorlar. İşte tam bu Ramazan ayı oruç zamanında birde araya seçim girdiği için gerçekten insanların kafaları çok ağrıyor. Zaten akşama kadar aç susuz oruç tutanlar birde buna her tarafta seçim otobüslerinden bangır bangır bağıran şarkılar, türküler yüzünden daha da zorlaşıyor bu ay. Fakat bunu düşünenler ne bu aya hürmet etmişler nede Ramazan ayında oruç tutanlara. Bu kadar karmaşayı bu kafalar nasıl kaldırsın insanların oruçlarına namazlarına ibadetlerine bari saygı gösterelim diyeceklerine, bizim dediğimiz olur deyup karar vermişler.

Çalışmaların Başarıdaki  Sırrı Sadece Güvendir 

Bebek deyip geçmeyin sahil kısmının en küçük alana sahip semti olsa da etkisi çok büyük ve kalabalık yerlerden bir tanesidir.bölgesinde hizmetimiz sahil kesmin de Cevdetpaşa Caddesi üzerinde çoğu yoğunlaşmaktadır. Buradan İnşirah sokaktan başlayarak Etiler tarafına çıkan yokuş üzerinde ve ilerde eski benzincinin olduğu sokaktan Arnavutköy tarafına çıkan yol sokaktan başlayarak tüm Bebek semtine hizmetimiz devam etmektedir.

İşte özellikle parkın olduğu yer ve Küçük Bebek Caddesi ne giren sapak bölgesi kalabalık olan yerlerdiri. Ayrıca genel olarak sahil kısmı ile tanınsa da burada üst kısımlarda bir çok müstakil ev ve villa olarak ve koru olarak bir çok yerler mevcuttur.

Bebek Semtimiz Boğaz Sahil Bölgesinde Bulunur

Bebek merkez kalabalık ve yoğun trafik olduğu için buralara da biraz gecikme çok olmaktadır. Fakat Küçük Bebek Caddesinden yukarıya doğru dik bir yokuş yukarı çıkmaktadır. Burası Nisbetiye Caddesi sonuna Cengiz Topel Caddesine çıkmaktadır. Fakat aşağıya doğru iniş vardır, yukarıya doğru çıkış tek yöndür. Bu bölge sahil kısmından Bebek Aşiyan tarafına kadar uzanmaktadır. Burasıda Rumeli Hisarı semti bölgesine kadar devam etmektedir.

Diğer taraftan ise yaklaşık olarak Arnavutköy bölgesi diye bilinen yere kadar uzanır. Burası insanların genellikle balık tutmaya geldiği bir bölge üzerinde kalabalık bir yer. Üst kısımda bir çok koru olarak bilinen yerler var. Bunların en başında Ayşe Sultan Korusudur. Dediğimiz gibi yukarda burası yukarda Etiler semtine kadar ilerler ve uzanmaktadır.  Bu iki semtimizde Beşiktaş İlçesine bağlıdır.

Bölgedeki Çalışmalarımız Son Derece Yoğunlaşmıştır

Bebek bölgesi iş potansiyeli olarak aslında daha fazla olması gereken yerlerin başında gelmesine rağmen buradaki iş ve dağıtım işleri daha azdır. Bunun nedeni burada zengin inanların barınmasıdır. Aslında bunların daha fazla işleri ve zengin olmalarından dolayıda bu tür işleri dışarıya vermeleri gerekirken bu ters bir orantı olarak göze çarpmaktadır. Bizler bu bölgede iş alırken insanların biraz daha cimri olduğunu görüyoruz. Buraya bel bağlamadık ama biraz daha insanların bizim verdiğimiz hizmete saygı gösterip fiyat konusunda hak vermeleri gerektiğine çok inanıyoruz. Verdiğimiz emek bir çok iş alanından daha fazla olduğunu biliyoruz ve her kes bunu görüyor.

Bizler bu bölgede çalışmalarımızı üç ana şartelde devam ettiriyoruz. Bebek, Etiler ve Arnavutköy üzerinden bu semtleri bir birine bağlayarak yüksek derecede verim ve iş sağlıyoruz. Çünkü birlikten güç doğar prensibi bile bir birlerine yardım ederek güzel çalışmak her açıdan da daha sağlıklı olmaktadır. Lütfen hizmetimiz için bizi arayın yada mutlaka fiyat sorunuz.

Bir Cevap Yazın