BAYRAMPAŞA KURYE, ESENLER KURYE

İstanbul Şehrimizin tam orta yerinde sayılan Bayrampaşa İlçesinde artık motorlu hizmetimiz çalışmalarına  başlamıştır, devam etmektedir. Bizler sizlerden aldığımız güç ve  kendi kararlılığımızla piyasaya girerken sadece Allah’a güvendik Bismillah deyip işe başladık. İnşallah bizleri Allah utandırmasın.

Bu sektöre yeni girmiş bir firma olarak Levent, Maslak bölgelerinde hizmet verirken çok şükür ki şimdi Bayrampaşa İlçesine kadar ilerledik ve buralara da hizmet verip götürmeye başladık. Şimdilik bu tarafta sayımız az olsa da öz veriyle ve kaliteli bir çalışmalarla bu açığımızı kapatacağız İnşallah. Bizlere gösterdiğiniz teveccüh için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Bayrampaşa Kurye Hizmetimiz Açıldı

Bayrampaşa ilçesini sizlere anlatmaya gerek var mı bilmiyorum ama, işte ne var Otogar var, Cezaevi var, Mega Center ve Sebze meyve hali var, birde Topkapı Davutpaşa bölgesinde biraz bir sanayi var. Fazla sanayi olmayan bir ilçedir. Fakat genede en çok küçük ve biraz büyük olmak üzere iş potansiyeli olan bölgedir. Am a diğer ilçelere göre zayıftır.

Genel olarak buralar yaşam merekzi, oturma ve yerleşim alanıdır. Buralara hizmet vermek biraz zor da olsa veriyoruz. Diğer hizmetlerimiz şunlardır; Dağıtım hizmetleri, İlaç alıp getirme işleri, kiralık acil şoför işleri gibi işler.

Bayrampaşa İlçesinde Tüm Mahallelerde Hizmet

Aslında buarada fazla mahalle bulunmaz. Burada mahalleler biraz karışık olmasına rağmen biz biliyoruz. Her geçen gün yokki mahalle sınırları değişmesin. Burada bulunan bir kaç mahalleler şunlardır. Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi, Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi, Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesi, Terazidere Mahallesi, Sağmağcılar Mahallesi, , Kartaltepe Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Mahallelerinden bir kaçıdır.

Bizler yaklaşık doksanlı yılların başından beri bu piyasanın içinde olan bir eleman olarak öğrendiğimiz tüm tecrübeleri sizlere sunmaya gayret ve çabası içinde var gücümüzle devam ediyoruz. İlk sektorel çalışmanın içinde bulunduğumuzu gurur ve sevinci içinde bu iş içinde yürümeye gayret ediyoruz. Tabiki bu zamana gelene kadar gerçektende çok dikenli yollardan ve zorlu virajlardan en az bir şekilde zararla geçerek Allah ımıza sonsuz şükürler olsun ki bu günlerimize ulaştık. İnşallah daha nice güzel günlere sizlerle ulaşmak dileği ile selamlar.

Esenler Moto Kurye Olarak İlçemizi Kısaca Tanıyalım

Esenler İlçesi, Bayrampaşa. Zeytinburnu, Güngören ve Bağcılar, İstoç ve Mahmut bey ilçeleri arasında kalan bir ilçedir. Genel olarak konut ve ikamet alanı olarak oturulan bir ilçedir. Bu ilçe İstanbul da Otogar olmasıyla tanınmıştır. Çünkü İstanbul bölgesindeki en büyük otogar Esenler ilçesi sınırları içerisindedir. Hemen Vatan Caddesi bağlantı yolu üzerinde Bayrampaşa sapağını geçtikten sonra viyadüğün altında bulunmaktadır.

Burası çok geniş ve büyük bir otogar olma özelliğindedir. Bu bölgede büyük alışveriş merkezleri olmasına rağmen sanayi olarakta Tekstilkent ve Giyimkent olarak iki tane yan yana bir sanayi bölgesi vardır. Fakat burası genelde sanayi değilde daha çok küçük işletmelerdir.  Bu bölgelerde bir çok paket işleri olmaktadır. Daha çok yoğun tekstilkent bölgesinde motorlu servisimiz olmakta ve bu bölgelerden paketlerimiz ve gönderilerimiz, işlerimiz çıkmaktadır. Daha sonra otogar bölgesinde yoğun olarak  işleri çıkmaktadır. Esenler Motorlu Servisi çok hızlıdır.

Esenler İlçemiz Yükselen Gelişen, Büyümeye Çalışan Bir İlçemiz

Esenler ile bu bölgedeki çalışmalarını sakin ve derinden sürdürmeye devam etmekte. Çünkü bizim havaya civaya öyle ses getirmeye hava atmaya ihtiyacımız yok. Biz sadece işimizi yapar ve teslim ederiz. Millet içinde insanlar içinde fazla görünmeden sadece işimize odaklanırız. Yaptığımız işler ile böbürlenmeyi sevmeyiz. Bu işleri biliriz ki bize Yüce Rabbimiz vermiştir. Bizde şükrederiz sadece. Ama işlerimizi de sağlam ve dürüst yapmak için çaba harcarız. Esenler Motorlu servisimiz tüm Esenler bölgesinde hizmet verir. İşte bu hizmetlerimiz 7/24 sizlerin hizmetinde devam etmektedir.

Değerli insan vasfını kaybetmemiş insanlar. Sizler İnsan Gibi İnsansınız

Bizler bu İstanbul içinde çalışmaya çalışırken gördük ki bize verilen değer ve saygı her geçen gün daha da kaybolmaya başlamıştır. İnsanlar bir birlerine, şoförler diğer araçlara saygı göstermiyorlar. Her kes ilk önce ben mantığı ile işi olsun olmasın bir an önce gideceği yere gitmek istiyor. Tabi İstanbul içinde ki çarpık ve plansız yol yapımları nedeniyle yolları daha da açacaklarına kapatırsan, şeridi daraltırsan, emniyet şeridini ortadan kaldırırsan olacağı bu olur. Fakat özellikle İstanbul içindeki araç kullananların beyni malesef hala yirmi yıl geriden gelmektedir. Çünkü sınava girmeden, araç kullanmadan ehliyet alırsan olacağı bu olur. Bizler önce eğitim diyoruz. İnsanlarımız eğitilmeli. Bunun içinde devlete önemli görevler düşmektedir.

Bir Cevap Yazın