Artık sevmeyeceğim demiş şairlerimizden biri ve bunu şarkı haline getirmişler birileri, artık sevmeyeceğim bütün kabahat benim diye. Niye demiş acaba diye düşünürken bşir gece vakti. Anladım ki insanlar yersiz yersiz ve gereksiz kişilere gönül vermemeli diye bir kanıya vardım. Öyle her kese gönül vermemeli. Çünkü bu kalbimiz çok mubarek bir organdır. İnsan her şeyi kalbi ile sever. İşte bu gönlü de şahsiyetsiz birine kaptırınca da sonuç kaçınılmaz oluyor. Bazen insanlar annesini çok sever bazen babasını, bazen arkadaşlarını veya kardeşlerini çok sever. Sevilecek çok şey var. Üstüne düşülecek çok kişi. Yada eşya var. İşte bizde bu uğursa gönlümüzü motosiklete kaptırdık. 1993 den itibaren bu aşk bir kere gönlümüze düştü daha sönmüyor.

Yıllar yılları kovaladı ve bu günlere geldik. Fakat içimizdeki bu iki tekerlek aşkı sönmedi. Kimbilir bizi terk edenlerin sayısı çok yüksektir, kimler gelip kimler geçmiştir hayatımızdan ama bu aşk devam etmiştir. Bizim için artık can bir arkadaş, yol arakadaşı ve can dostu olmuştur. Nereye gidersek gidelim onunla beraber gidiyoruz. Uzak yakın her yere. Onu sürmeyince özlüyoruz. Oda bizi özlüyor sanki. Ne kadar ona değer verir ve ona bakarsak, hiç bir zaman o da bize bakmamazlık etmemiştir. Her zaman yanımızda olmuş ve bazı durumlar müstesna yani bozulduğu zamanlar dışında bizi hiç üzmemiştir. Ağırsın demeden hafifsin demeden, çok fazla yük vurdun demeden bize her zaman sadık olmuştur motosikletimiz. Bizde onalara değer verince onlarda bize daha fazla değer vermekteler.

Balmumcu Motorlu Çalışma Alan Ve Bölgesi

Bu semte gün içinde çok sıklıkla gideriz. Çünkü nereden nereye gideceğimiz zaman uğrak noktası olan bir semtimizdir. Yol üstünde bulunan bu semtimiz Barbaros Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Zincirlikuyu mevkinden Beşiktaş istikametine doğru giderken Gayrettepe ışıklardan yani Kışlaönü dediğimiz göbekten başlar, burada eski Ntv binası vardı şimdi otel oldu işte buradan başlayarak Beşiktaş Yıldız üst geçidine kadar devam eder. Hatta burada Sait Çifçi Hastanesi vardır. Sabancı Lisesi vardır. İşte oraya kadar.  Hatta yolun sağ taarfında Atv binası vardır. Point otel vardır. Yolun sol  taraftan ise yaklaşık olarak Ortaköy Cami sine kadar inmektedir. En son sokak ise Itri sokaktır.

İşte böyle bütün bu bölgeleri içine kapsayan alan içinde buradaki insanlarımız ve esnafımız ve çalışanlarımız için hizmet veriyoruz. Bu bölge genel olarak kurye piyasasında sevilen ve gidilmesi merkezi bir alan olduğu için kimse tarafından fazla yadırganmaz. Çoğunlukla sevilen bir bölge burası. Bu alanın neresinden olursa olsun sahil kısmına beşiktaş ve ortaköy bölgelerine iniş mevcuttur. Bu yolları geçe geçe artık aşındırdık diyelim. Tabiki bir çok firma da burada hizmet verriken bir çoğuda taşınıp gidiyorlar ve bu döngü böylece devam ediyor.

Balmumcu Semtinde Bulunan Tüm Hizmetlerimiz

İşte bu aralıklarda hizmet veriyoruz. En çok gittiğimiz yerler yukarıda saydığımız yerlerdir. Ayrıca Koza İşmerkezi ve Enka binalarına da kurye gönderileri gitmektedir. Bu bölgede güzel ve sağlam müşteriler ve firmalar bulunmaktadır. Bizler yıllardan beridir buralarda hizmet veriyoruz ve şuana kadar bir yanlışlığımız olmamıştır.Burada bulunan tüm hizmetlerimiz sektörümüz içinde bulunduğumuz tüm servisleri kapsamaktadır. Gündüz evrak taşıma ve gönderilerinizi teslim ederken gece ise hastalarınıza şifa için evlere ilaç servisi veriyoruz arkadaşlar. Zor durumda kaldığınız zaman bizi arayın.

Çok şükür akşam eve gittiğimize Rabbimize binlerce şükür ediyoruz. Yine tek sağ salim tek parça olarak evimize geldik diye. Nice arkadaşalrımız var ki sabah işe çıktığı halde akşam evine ulaşamayan. İşte bizler de hep bunun korkusu ve düşüncesi içinde hizmet veriyoruz. Her gün çok değişik hareketler, yanlışlıklar, hatalar, daha nice olaylar yaşıyoruz. Bundan dolayı eve kazasız belasız gittiğimiz içinde mutlu oluyoruz dua ediyoruz. Allah herkesi Korusun inşallah.

Bir Cevap Yazın