BAKIRKÖY MOTORLU KURYE

Bakırköy İlçesine Yeni Bir Hareket Var

Bakırköy ilçesinde hizmet veren bir kurye kuruluşudur. Sadece Bakırköy ve çevre semt ve mahalle ve caddelerde hizmet verir. Bakırköy Çalışmamız, hızlı ve çok seri hareket edip hemen teslimat esasına dayanan kalite ve seviyesi yüksek elemanlarla çalışan, yalansız, dolansız, şeffaf bir sistemi kendine prensip edinmiştir. Burada görev yapan elemanlarımız yaklaşık yirmi yıldır buranın yerel halkından olup, güvenilir aramızda yaşayan insanlarımızdır.

Genel olarak aldığımız gönderileri hemen alıp hemen teslim ediyoruz. Biraz acil ve hızlı çalışıyoruz. Bu yüzden de diğer rakip firmaları bize uyuz veya sinir olmaktadırlar. Çünkü vakit kaybetmeden gönderi teslimatı yapıyoruz. Ama diğer firmalarla çalışan müşteriler onları aradıklarında en az üç saat zaman verirlerken bizler arandığı zaman en fazla bir saat zaman vermekteyiz. Sadece o işi alıp teslim ediyoruz. Biraz daha hızlı ve seri çalışıyoruz.

Karşımızda müşteriler bizi kaybetmemek için elinden geleni yaparlar. Fakat asıl olan bunun tersi durum olurdu. Biz onları kaybetmemek için uğraş veriyorduk. Bu bölgede bulunan en büyük cadde İncirli caddesidir. Çevre yolu başından başlayarak Özgürlük meydanına kadar uzanmaktadır. Daha sonra İstanbul Caddesi vardır. Buralarda birçok telefoncu ve yiyecek içecek dışında birde Carousel avm bulunmaktadır. Burası eski avm lerden biridir.

Bakırköy İlçesinde Farklı Bir Çalışma Sunuyoruz

Servisimiz hızlı ve acil çalışmakta olup, expres ve vip  işlerinizi en hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Bakırköy ilçesinde hizmet vermekte olan yaklaşık olarak on adet kurye firması bulunmaktadır. Hepside bizim altımızda olan ve çok kıskanç firma sahiplerinden oluşmaktadır.Her firmanın tüm ilçelerde olduğu gibi uzak mahallelere daha iyi hizmet için alt sistemleri vede işletmeleri de vardır. Yada ortak çalıştığı ekip arkadaşları da diyebiliriz. Bu işletmeler daha güzel olarak  bizlerin daha iyi hizmet vermesini sağlamaktadır.

Firmalardan işlerin daha erken alınıp, daha erken teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Bu küçük işletme destekçilerimiz bizim can simitlerimiz olmuşlardır. Dolaşmadan, gecikmeden bize yardımcı olurlar. Bu hizmetlerden bazıları şunlardır. Bakırköy ilçesinde, Bakırköy Merkez, Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Florya bölgelerinde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz halen faal olarak devam etmektedir.

Ayrıca Bahçelievler Kurye Bizimle Beraber Şenleniyor

Bahçelievler ilçesinde düzenli olarak kaliteli ve düzgün bir hizmete en sonunda başlamış bulunmaktayız. Bahçelievler ilçesi motorlu Servisi  hizmetimiz gece ve gündüz devam etmektedir. 7/24 Süren hizmetimiz bundan böyle sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ayağınıza kadar getirecektir. Bizden özellikle gün içi acil işlerinizde ve acil olmayan işlerinizde hizmet alabilirsiniz. Bu yönde en çabuk bir biçimde hizmet vermeye hazırız. Bizler buradaki eksik olan hizmetlerden neye ihtiyaç varsa hepsini araştırdık. Uzun zamandır burada arge çalışmalarımız devam ediyordu.

Acaba diğer firmalarda hiç olduğu halde bizde olmayan şeyler nelerdir dedik ve çalışmalarımıza burdan başladık

Hatta bizde olduğu halde onlarda olmayan özellikleri aradık ve bulduk. Ve en sonunda karar verdik burada bir merkezi ofis açmaya karar verdik. İş konusunda fizibilite ve uzun esnaf ziyaretleri ile büyük firmalarla fikir neticesinde burasının bu merkez ofisimizi kaldırabilecek mi ve işlerimiz olacak mı diye düşündük, taşındık ve burada bizim bir kolumuz olan orta şekerli bir şube açmaya karar verdik. Açtığımız şubede hem elemanlarımız burada bekleyecek, hemde onları en güzel ve en kısa bir zaman içinde olmak şartı ile hızlı bir şekilde çıkan işlerimize yönlendirmeyi düşündük. Hemde kış ortamında, yağmurda ve soğukta kurye arkadaşlarımızın kar, kış yağmur soğukta üşümemesi için burada beklemelerini sağladık. Onlara güzel bir mekan ve çay, çorba içme imkanı sağladık.

Bundan Sonra Kurye Olarak Az Laf Çok İş Fazla Söze Gerek Yoktur

Bölge İstanbul Çevre yolu üzerinde olan ilçelerden biridir. Tam karşı tarafına düşen bölgede Bakırköy İlçesi vardır. Buranın tam tersi istikametinde, Bağcılar ilçesi sınırı bulunur. Bağcılarla sınırı epey bir uzundur. Diğer taraftan da Güngören ilçesi ile sınırı vardır. Çevre yoluna da uzun bir sınır olarak bağlantısı bulunur. Merter Keresteciler Sitesine komşudur. Zeytinburnu ilçesine yakın ve sınırı mevcuttur.  Böyle tam ortada kalmış gibidir. Buraya bağlı ve burada hizmet vermek için gittiğimiz bölge olan bir çok hizmet alanlarımız ve hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır, Çoban çeşme, Yayla Kocasinan, Haznedar Servisi, Soğanlı, Yenibosna, Şirinevler, Mahmutbey, Talatpaşa Camlıkahve, Merter bölgeleridir. Bahçelievler çalışmalarımız  olarak bütün  burada bulunan müşterilerimize başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın