AVCILAR MOTORLU KURYE - İSTANBUL MOTO KURYE

Türkiye’de çok üzgün bir şekilde belirtmek isteriz ki çalışma koşulları son derece düşük bir şekilde sürmektedir. İnsanların çalışmasına göre aldığı ücret asgari olarak yaşanmayacak kadar çok az olmaktadır. Dolaysıyla ailede çalışan sayısının daha fazla olması için bu sistem dahil etmek istemektedir. Evde çocuklarına bakan anneler malesef geçim derdi nedeni ile çalışmak zorunda kaldığı için çocukları yetiştirecek zaman kalmadığından çocuklarımız okullarda öğretmen, öğrenci ve halkın içinde aldığı eğitimle yaşamaya devam etmekte ve çevresinden etkilendiği içinde nedense artık laf dinlemez hale gelmiştir. Bunlar bir zincirin halkaları gibi bir birini takip eden bir düzendir. Düzenin ne olduğunu anlayamayan insanlar için her şey normalleşir ve normal bir durummuş gibi devam etmektedir.

Avcılar Yaşam Standardı Ve İnsanların Durumları

İnsanların aldığı askeri ücret maaşı sadece kira ve faturalara yetmektedir. Hatta faturalar açıkta kalmaktadır. Dolaysıyla bu düzen aile yapısını kökünden ciddi bir şekilde zedelenmekte ve aile mefhumu ortadan kalkmaktadır. Çok acıdır bu düzen böyledir. Kimsede bunu anlayacak bilinç ve akıl ne yazık ki çok azdır. Bizlerde bu düzen içinde elimizden geldiği kadarıyla çalışmaya gayret göstersek de kazandığımız paralar bir buhar gibi uçmakta ve vergi olarak geri dönmektedir. Bizden zorla kanun olarak alınan vergilerin dışında bir çok üründe de vergi katarak aldığımız için kazandığımızın ücretin yüzde doksanı ne yazık ki vergi olarak elimizden kaymaktadır. Dünyanın en fazla vergisi olan devletlerin başında bizim burası gelmektedir. Yani iki bin lira alan bir kişi maaşının ancak yüzde yirmisini harcamış oluyor. Geriye falan miktar da vergi olarak geri dönüyor. Ki son zamanlarda bu vergi bize asla dönüşü olmuyor. Ne yol olarak, ne köprü olarak ne de baraj olarak geri dönüyor. Yollar paralı, barajlar paralı köprüler paralı iyide bizim vergilerimiz nerede diyecek soruyu kimse soramaz hale geldi.

Avcılar İlçesini Genel Olarak Biraz Tanımaya Ne Dersiniz?

Bu ilçemiz İstanbul Avrupa yakasında kalabalık bir ilçemizdir. Nufusu 500 binin üzerindedir. Aslında daha fazla olması gerekirken 1999 depreminden dolayı yoğun göç çıkışı olmuştur. Daha sonraki yıllarda toparlanmış ve tekrar göç almaya hep başlamıştır. Burası gerçek manada depremde çok yara almış ve etkilenmiştir. Bizler o günleri İnşallah daha ne yaşamak nede hatırlamak istiyoruz. Rabbimiz başımıza öyle olaylar İnşallah daha getirmesin diye dua ediyoruz.

İstanbul Çevre yolu üzerinde Küçükçekmece ilçesinden sonra Küçükçekmece gölünden başlamaktadır. Geniş bir alana sahip ilçelerden biridir. Çevreyolundan gidilebileceği gibi Tem otobanından da bu bölgeye gidebilrisiniz. Çevresindeki ilçeler, Küçükçekmece, Bakırköy, Esenyurt, Beylikdüzü ilçeleridir. Burası küçük ve  büyük olmak  üzere bir çok mahalleden oluşmaktadır. İstanbul Çevre yolu üzerine yapılan metrobüs hattından dolayı yol daralmış ve emniyet şeridinin kapanmasından dolayı yoğun trafiğe neden olmuştur. Bu bölge yoğun trafik akışından dolayı çekilmez hale gelmiştir.

Çalışma Koşulları Bizim İçin Zor Olsa da Başarmaya Çalışıyoruz

Bizler çalışma prensipleri olarak her zaman disiplinli çalışma yürütmüşüzdür. Bu İşte başladığımız bu yolda hiç bir zaman laubaliliğe asla izin vermedik. Müşterilerimize hep müşteri ilişkisi dışında bir düşünce ile yaklaşmadık. Avcılar bölgesinde taşıdığımız tüm gönderileri yüzde 99,9 oranında başarı kaydederek hizmet verdik. Bizler sizlerden aldığımız güç ve destekle başarılarımızı dahada ileriye taşımaktayız.

Çalışma amaçlarımızın içinde tabikide ilk başta ekmeğimizin rızkımızın peşinde olmak daha fazla yer tutsa da çalıştığımız sürece kimseye zarar vermeden helal olarak para kazanmak en büyük arzumuz olmaktadır. Çünkü iki tekerlek üstünde çalışıyoruz. Sizlerden yani bizimle aynı kulvarda yarışan tüm rakiplerimize de aynı şeyi tavsiye ve rica ediyoruz. İnsanları kandırarak ve yalan konuşarak insanlar kimseyi kandıramaz ancak kendi kendilerini kandırmaktadır. Ama bunu kimse bilmese de durum böyledir.

Avcılar Motorlu Kurye Sizleri Yarı Yolda Bırakmaz, Başladığı İşi Bitirir

Burada diğer firmalarımızla ortak çalışarak, taşıyacağımız tüm işlerde en yüksek performansla en çok verimi almak için birlikte faaliyet verdiğimiz ve çalıştığımız diğer bölgelerimiz şunlardır; Avcılar Ambarlı Bölgesi, Avcılar Cihangir bölgesi, Avcılar Deniz köşkler bölgesi, Avcılar Firuzköy bölgesi ve Avcılar Merkez bölgesi, Üniversite bölgesindeki Hizmetlerimizdir.

Buralarda sizler için çalışmalar yapmaya halen devam ediyoruz. Gün geçmiyor ki bu hizmetlerimizi daha da iyiye taşımak bizim boynumuzun borcudur. Daha kaliteli hizmet vermek çağın ileri gelen teknolojilerinden faydalanarak son modern bir sistem kurmak için var gücümüzle ilerlemeye devam edeceğiz. Biliyoruz ki çağın gerisinde kalanlar, geleceğe ayak uyduramayanlar başarıya ulaşamayacaktır. Her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Sizleri de yenilenmeye ayak uydurmak için aramıza bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın