Bizim çalışma alanlarımız içinde en fazla potansiyele sahip ilçelerin başında gelmektedir. Buradaki bir çok firma ve müşteri başka yerlere nazaran daha sağlam ve daha kibar müşterilerdir. Ücret konusunda fazla pazarlık yapmayan müşteriler daha çoktur. Dolaysıyla buradan çıkan işlerde emeğimiz olan normal ücreti alabiliyoruz. Fakat diğer bölgelerde böyle pek olmamaktadır. Bundan dolayıdır ki bu bölgede bir çok meslektaşlarımız internet siteleri olsun, özel saha çalışması olsun bir çok alanda diğer firmalarla yarış halinde olduklarını biliyoruz. Bunların çözümü için elimizden geleni yapıyoruz. Sitelerinin üste çıkmaları için yapmadıkları kurnazlık lar kalmamaktadır.

Ataşehir…

Ataşehir İlçesinde hizmet veriyoruz. Evet size acil hizmetini sunan bir firma olarak çalışmalarımız hakkında bilgi vermek istiyorum. Motor firmaları bizde dahil olmak üzere acil ve normal olmak üzere iki türlü hizmet vermektedir. Bu hizmette Normal olan tek hizmet olarak gün içinde akşam saat beş ile altı arasına kadar teslimat yapılan ve böyle çalışılan sistemidir. Tabi ki bazen müşteri kısmetli ise akşama kadar vakti olan bazı işlerin yani gönderiler çalışan  elemanı oradan geçtiği için denk gelirse verip geçebilir, bir daha dönmeyeyim diye veya uğraşmayayım diye. Buda kısmet meselesi.

Acil Hizmetimiz Nasıl Çalışıyor? 

Bizim sektörde önceden bir çok isim ve terimler bu işe ilk başlayan insanlar ve bunlar tarafından konulmuştur. Bizde bunları devam ettiriyoruz.Yani bir gönderi göndermek istiyorsanız bunun iki gönderme şekli vardır. Artık kargo firmaları da böyle yapmaya başlamıştır. Fakat bizler saatlik ve dakikalık gönderimleri alıp zamanında teslim yapabiliyoruz.Bu piyasada bir çok terimler mevcuttur. Bu terimlerin başında acil bir hizmet almak istiyorsanız bu hizmeti direk kullanmanızda yarar vardır. Peki nedir bu hizmet?

Ataşehir bölgesindeki İkinci sistem acil  sistemi de gene verilen saat olarak teslim esasına dayanır. Bunun diğer adı da Express  hizmetidir. Aslında bunların ikisi de aynıdır. Sadece isimleri değişiktir. Birinci normal de Fiyatlar normal fiyat listesi üzerinden uygulanır. Listede ne yazıyorsa o fiyat alınır. Fakat acil hizmetinde o zaman fiyatlar liste fiyatının tam iki katı hizmet bedeli alınmaktadır. Dolayısıyla express hizmeti de aynı hizmet olmaktadır. Ama müşteriler genel olarak bizi acil değil de epres olarak çağırıyorlar.

Üçüncü Hizmetimiz Vip Kurye Hizmeti Hakkında

Üçüncü olarak Acil hizmetinden de daha hızlı olan özel vip  hizmetidir. Bu hizmet özel müşterilerimize özel yollanan hizmetidir. Bu hizmet zaman farkının çok az olduğu yetişemeyecek kadar önemli işlerde kullanılır.  Yani örnek verecek olursak, mesela adam uçağı kalkacak ve pasaportunu evde unutmuş diyelim. Adamda hava alanına gelmiş. Bir bakmışki cebinde pasaport yok. Uçağın kalkmasına da dakikalar var.

Mesala 45 dakika diyelim. İşte bizi aradığında biz özel kurye yollayarak işi hemen teslim alıp çok hızlı biçimde hemen yetiştirme işine Vip çalışma sistemi denir. Yani özel ve çok acil işler kısacası. Bunun bedeli ise liste fiyatının dört katı bedelidir. Evet bu işimizde işiniz derhal anında teslim alınır ve özel büyük motosikletlerimiz ve hızlı sürücülerimiz ile yerine teslim edilmektedir. Bu iş için ayrı ve özel hızlı ve büyük model motosikletler ve donanımlı elemanlar bulundurmaktayız.

Ataşehir Kurye Olarak Bizimle Daha Fazla Kar Edin

Sizin böyle işleriniz olduğu zaman tercih şanslarından bir tanesi olmak için gayret sarf ediyoruz. Tanımadığınız ve güvenemeyeceğini kişilere asla hiç bir paketinizi tercih etmeyiniz. İnternet piyasasında yüzlerce binlerce kişiler insanları dolandırmak için gezinmekte ve gerçekten de insanların canlarını acıtmaktadırlar. Bunlarla karşılaşmak istemiyorsanız sizleri bizimle çalışmak için davet ediyoruz.Bizler çalışmalarımızı size kanıtlamak için sizinle en az bir sene zarfında devamlı olarak çalışmak isteriz. İşte o zaman anlaşılacaktır hizmetimiz.

Bir Cevap Yazın