Çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya ve durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş neticesinde her daim günde on saate kadar yollarda olmamız nedeni ile bu tür olaylarla karşılaşmak bizim için artık doğal hale gelmiştir. Bizler bunlara alıştık diyelim.

Sevgili kargo ve gün içi paket gönderen işverenler ve çalışanlar, Sizlerin hizmetine konulan özelliklerden bir kaçı da  bu günden başlayarak böylece  Beşiktaş Akatlar Mahallesinde ve buranın tüm sokak  bölgesindeki acil, hızlı ve express olarak bir sistem ile beraber servisimiz yedi yirmi dört gün boyu sizinle birlikte başlamıştır. Böylece bu bölgede taksi bekler gibi bizleri aranızda  bulabileceksiniz. Biliyoruz ki çağırdınız elemanların çok geç geldiğini ve geç teslimat yaptığını. Artık üzülmeyin çünkü biz varız. Bizler özellikle Levent ve çevresinde dolaşarak sizler için hazır kıta beklemekteyiz. Sanki yolda bizi taksi çağırır gibi çağıracaksınız. Bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimiz se ekonomik olarak devam etmektedir.

Akatlar Bölgesi Küçük Bir Bölge Olsada Potansiyeli Yüksek Olan Yerler Arasında Bulunmaktadır.

Evet burası İstanbul Avrupa yakasının ikinci köprü çıkışına çok yakın bir mesafe içinde ter almaktadır. Burası aslında Levent diye geçerken sonradan Akatlar diye anılmaya başlanmış ve ayrı bir semt olmuştur. Beşiktaş İlçesine bağlıdır. Levent bölgesinin iç tarafıdır. Burasının en önemli özelliği burada Maya sitelerinin çokluğudur. İki adet maya sitesi ve maya rezidans plaza bulunmaktadır.

Levent bölgesi Levent Caddesi Etiler tarafındaki başından başlayarak Otoban yoluna paralel olarak Çilekli tesisleri ve orada bulunan petrol tesislerini de içine katarak ileri oluşan bir alana sahiptir. Etiler üzerinden ve Levent üzerinde ve ayrıca 4 Levent üzerinden gidilen bir yerdir. Bölgede bir basketbol ve birde futbol tesisleri bulunmaktadır.

Akatlar semti ile beraber artık ikinci köprü bağlantısı daha da rahatlamıştır. Çünkü buradan köprü girişine bir yol bağlanmıştır. Artık insanlar tekrar trafik içine Büyükdere Caddesine kadar gidip köprü yoluna bağlanma gereğine gerek kalmamıştır. Çilekli tesisleri nebzinciyi geçtikten sonra sağ taraftan köprü yoluna bağlantı yapılmıştır. Çok şükür.

Beşiktaş Spor Klübünün Kullandığı Basketbol Sahası Burada Akatlar Tarafında Bulunmaktadır

Evet Beşiktaş spor klubünün kullandığı basket sahası Gene bu bölgede Akatlar içinde bulunmaktadır. Ayrıca gene Beşiktaş klübünün kullandığı futbol sahası Çilekli tesisleri diye bilinen alan da gene bu bölge içinde bulunmaktadır. Aslında burası sakin bir bölge olmasına rağmen maç günleri biraz şenlenmektedir. Ayrıca burada Akatlar gazeteciler siteside bulunur. sekiz kısımdan oluşan bu site nedendirki dörtten başlamaktadır. Bunun neden böyle olduğunu anlamış değilim. Belkide önceden maya sitesinin olduğu bölgede ilk üç kısım vadıda buraya maya sitesi yapılınca ortadan kalmış olabilir. Ama bu sadece bir tahminden ibaret olup tam doğru bilgi değildir.

Bizler elimizden geldiği kadarıyla bu bölgede hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu tarafta olan firma sahipleri genel olarak bizim işi yapan insanları hor görmede Anadolu tarafındaki insanlardan daha fazladır. Buradaki firmaların içinde çalışan çoğu sekreterler bizlere hiç iyi davranmamakta ve bizlere aşağılık insan muamelesi yapmaktadırlar. İnşallah kazasız ve belasız işler olmasını yüce Allah tan diliyoruz. Ayrıca herkese de hayırlı işler dileriz.

Fiyatlar dan Dolayı Ve Maliyetten Oluşan Şartlar Neticesinde Verdiğimiz Hizmetin Karşılığını Alamıyoruz

Eevet son zamanlarda benzine gelen yüksek zamların sonucunda maliyetlerimiz artmış bulunmaktadır. En son olarak 2018 Mayıs ayı itibariyle benzin fiyatlarında 6.50 kuruşa yaklaşan fiyatlar belimizi bükmektedir. Çünkü şuanda yaktığımız benzinin çok daha fazlasını yaktığımız halde malesef kazancımız veye fiyatlar halen eski fiyatlardan devam etmektedir.

Müşterilerimize zam yapacağımızı söylediğimizde cefasını çektiğimiz bu işverenlerimiz hemen internetten başka firma arayışına geçiyorlar ve bizi bırakıyorlar. Piyasada bir çok merdiven altı çalışan kayıtsız moto kurye elemanları olduğu için daha ucuz  bir şekilde paket taşıyorlar. Bunlar o günü kurtarma amacında olduğu için ileriyi düşünmeden paketleri taşıyorlar.

Bizler bu yönlerden dolayı ciddi bir mağduriyet yaşamaktayız. Ayrıca motosiklet fiyatlarına yedek parçalarına yağ çeşitlerine gelen zamlar ve araçlarımıza gelen yıllık verdilerde belimizi baya bir bükmüş durumdadır. Gerçekten çok güç durumlarda kelle koltukta hizmet vermeye devam ediyoruz. Allah tan hayırlısını diliyoruz.

İyi Çalışmalar Dileriz.

Bir Cevap Yazın