KURYE, KURYE HİZMETİ, EKSİKSİZ VE VAKTİNDE HİZMET SUNUYORUZ

Günümüz  Zamanın Atlıları Motorculardır.

Şehiriçi hizmeti ve Şehirlerarası olarak kurye hizmeti veriyoruz. Motor ile beraber bu  faaliyetleri içeren tüm hizmetleri sunuyoruz. Özellikle getir ve götür işlerinizde sağlıklı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Ayrıca özellikle İstanbul çapında kiralık motorcu servisimiz ile tüm bölgelere dağılım göstermekteyiz. Yüzleri bulan motorcularımızla  ağımızla onlarca şirkete kiralık çalışan sağlamaktayız. Yaklaşık olarak hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara yetişmiş, tecbrübeli, saygılı sektörde öncü çalışan insan  sağlıyoruz. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte. Hiç bir masrafına katılmadan sadece size hizmet eden bir sistem.

Evet Bu Çağımızda En Çok Horlanan İşçileri Kuryelerdir

Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz . Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz. Motosiklet kullanımından, trafikte nasıl hareket edileceğini, dağıtım  hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz.

Sonra altı ay süren bu çalışmadan sonra yavaş yavaş hizmet içine sokuyor ve tecrübe sahibi olmasını sağlıyoruz. Bu elemanlarımızı bizden isteyen ve kiralık eleman olarak iş arayan firmalara çalışmak üzere teslim ediyoruz. Ve böylece bir döngü sağlanmış oluyor. Bizlerde bunun sevinci ile ileriye daha umutla bakmayı öğreniyoruz.

Firmamızın Piyasadaki Eleman Gücü Ve Çalışması

Çeşitli firmalarda, çeşitli sektörlerde çalışan yüze yakın elamanımız ve yetmişe yakın müşteri realitelerimizle bu sektörde bir numara olma yolunda ilerliyoruz.  Fakat genede işlerimizde ve davranışlarımızda son derece temkinli olmaya çalışıyoruz. Kimseyi üzmeden bu yolda yürümek hiç kimsenin harcı değildir. Biz bunu elimizden gelene kadar yapmaya çalışarak hizmetimizi sürdürmeye devam etmeyi düşünüyoruz.

İnşallah bir daha ki başka makalede görüşmek üzere sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA