İSTANBUL MOTORLU KURYE, BOŞA ZAMAN KAYBETMEYİN

İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul ili sınırları içerisinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. 7/24 çalışıyoruz. Neden? Çünkü insanlara hizmet vermek bizim için en önde gelen vazifelerden bir tanesidir. Tabi ki bu işten ekmeğimizi kazanıyoruz. Çünkü bu sektörden işte para kazanıyoruz. Ama şu bilinmelidir ki bizler ekmeğimizi bu meslekten çıkarmaktayız ve işimizi severek yapıyoruz. Ayrıcada güzel bir hizmet, gerekli bir hizmet sunuyoruz. Çünkü insanların ihtiyaçlarını karşılıyoruz, özel işlerini hallediyoruz, yemeklerini getiriyoruz. Ve daha bir çok yerde biz çalışıyoruz.

Motorlu Kurye Hizmet Ve Amaçlarımız

Amacımız hiç kimseye zarar vermeden, helal yönden ekmeğimizi kazanmaktır. Çünkü başkasına zarar verilerek kazanılan rızık haram rızıktır. Ayrıca rızkımızı da helal yollardan kazanmak ve bu yolda çalışmaksa en büyük yolumuzdur. Bizler çalışırken ne kadar agrasifte olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek istemeyiz. Ama dışarda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak yolumuza varmak istiyoruz. Bizler hizmet sektörü  olarak yaptığımız vazifenin büyüklüğünün farkındayız.

Verdiğimiz Hizmetin Zorluğunun Farkındayız

Zorluğunun farkındayız. Ama şunu da biliyoruz ki Yaptığımız iş basit bir iş değil. Ve çok yararlı bir iş. Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz olmazsanız bizim yerimizde çalışmazsınız. Ama biz mesleğimizin artı ve eksilerini bildiğimiz için her iklim şartında sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerden isteğimiz bizi daha çok görerek, saygılı olmanızdır. Bizler yollarda aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz yada kendimizi size gösteremiyoruz bundan dolayıda çok kazalar meydana geliyor. Hayırlısı diyelim..

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA