ACİL KURYE, ACİL MOTO KURYE, TAM VAKTİNDE HİZMET

Acil Kurye Hizmeti

Acil olarak çalışıyoruz, mesala pasapot taşıyoruz, Mesala numune, örnek verelim, kan örneği taşıyoruz. Bazen Matbaa ve malzemelerini taşıyoruz. Mesala kredi kartı taşıyoruz. Bazende kan taşıyoruz. Bazen organ taşıyoruz. Bazen insan taşıyoruz, bazen de para veya çek taşıyoruz. Bizler size lazım olan bütün piyasada ne varsa hepsini taşıyoruz. Bizim işimiz işte budur. İşte bunları acil taşıyoruz.

Bazen çiçek taşıyoruz, bazen diyet yemeği taşıyoruz, bazen ilaç taşıyoruz. Her şeyi taşıyoruz. Aklınıza gelen her şeyi ama bunları sırf öylesine taşımıyoruz. İşte bizim farkımızda burada ortaya çıkıyor. Bunların hepsini acil hizmet olarak taşıyoruz.

Peki Nedir Acil Hizmet?

İşte şu yukarıda saydığımız ürün gruplarını ve daha sayamadığımız nice ürünleri taşırken bir yere fazla uğramadan, bir yere takılmadan taşıyoruz. Mesala o anda öğle yemeğimi yiyoruz, çay  mı içiyoruz. Evet o anda acil bir iş mi geldi? Aman yemekten sonra çıkarız biraz daha dursun, ne olacak ki gibi cümleleri kullanan firma ve elemanları var çok duyduk. Ama bazı bunları bu bahaneleri kullanmıyoruz, hemen orada her şeyi bırakıyoruz, yemeğimizi, çayımızı, oturmamızı, dinlenmemizi hepsini orada bırakıp hemen motorumuza binip, işi alacağımız adrese doğru devam ediyoruz. Sonra? Sonra işimizi teslim alıyoruz.

O zamanda beklemiyoruz, aman bir işimiz daha çıksın, aman tek işle gidilir mi, aman çok benzin yakar, aman az para kazanacağım gibi şeyler düşünenler var. Ama biz gene bunları da düşünmüyoruz ve hemen hareket edip en kestirme yollardan hemen aldığımız o emaneti yerine teslim ediyoruz. Peki bize aferin diyen var mı? Yok tabi ki biz sadece işimizi yapıyoruz.

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA

İSTANBUL MOTO KURYE, KALİTE VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA